Оберіть модель VW


З моменту заснування в кінці 30-х років 20 сторіччя, німецький автопромисловий концерн Фольксваген неухильно дотримувався головної ідеї – зробити приватний легковий автомобіль істинно «народним» засобом пересування. Причому, не тільки доступним, але й максимально надійним. Компанія створила й випустила в маси величезну кількість економних, практичних, універсальних авто різного типу, які відповідають автобудівельним та дизайнерським принципам свого часу, а сьогодні змагається з гігантами – Тойотою та Дж.Моторз за світове лідерство з кількості продукції.

Технократичне керівництво концерну Фольксваген завжди прагнуло впроваджувати передові розробки, які підвищують витривалість агрегатів та строк їх безперебійної роботи, а також зручність управління. Завдяки німецькій якості та надійності, які увійшли в приказку, автомобіль Фольксваген повністю виправдовує свою назву, вважаючись істинним «автомобілем для народу»: безпечним, зручним і таким, що достойно витримує найбільш сміливі умови експлуатації. Хоча в його модельному ряді є багато елітних рішень класів «преміум» та «люкс».

Цікавий факт: на початку існування фірми, австрійський конструктор Фердинанд Порше, який першим озвучив ідею створення «легкового авто для народу», сам надихався чужими розробками, використовуючи вже існуючі в автопромисловості дизайнерські та конструктивні рішення. За що його неодноразово підозрювали в плагіаті.

ТО для вашого авто Фольксваген

Регулярне технічне обслуговування – неодмінна умова збереження працездатності всіх вузлів та компонентів будь-якого автомобіля, навіть такого витривалого, як Фольксваген.

Щоб не довелося витрачати зайві суми на усунення неполадок та терміново шукати рішення проблеми, варто заздалегідь скласти чіткий план сервісного обслуговування: проводити діагностику після поїздок з підвищеними навантаженнями або в несприятливих умовах, бути в курсі регламенту сервісного обслуговування, не затягувати з сезонним ТО.

Але найголовніше – постійно мати «під рукою» контакти постачальника сертифікованих запчастин і витратників від авторитетних виробників. Саме впевненість в якості комплектуючих та суворе дотримання регламенту ТО дозволить вам витрачати більше часу на особисті інтереси, а не на обслуговування автомобіля.

Volkswagen: як ще більше скоротити вартість обслуговування?

Щоб не довелося платити зайве за технічне обслуговування вашого Фольксвагена, скористайтеся простим та зручним сервісом «Тест драйв цін ТО». У формі порівняльних таблиць ви зможете швидко зорієнтуватися в цінах на оригінальні комплектуючі та витратні матеріали, а також у вартості їх перевірених аналогів. Порівнюються ціни з офіційних сервісів і сервісу підбору, придбання й доставки запчастин «Капот». Прив’язка даних до певного пробігу й технічного стану машини робить наш аналіз об’єктивним, а ваш вибір – вигідним.

В підсумковій графі таблиці ви побачите, який відсоток можете зекономити порівняно з офіційним сервісом, не порушуючи умови гарантії і не ризикуючи працездатністю машини. Таким чином, ваш вибір завжди буде відповідати очікуванням та бюджету.

Регламент ТО для Фольксваген: нема нічого простіше

Головне, що варто запам’ятати: на сторінках «Тест драйву цін ТО» можна знайти саме ті комплектуючі та витратні матеріали, які рекомендовані виробником для певної моделі автомобіля. При розробці рекомендацій враховується великий обсяг чинників:

  • рік виробництва машини;
  • пробіг;
  • якість палива та мастильних матеріалів;
  • регламент ТО;
  • сезонні умови;
  • проведені раніше роботи з сервісного обслуговування;
  • умови експлуатації;
  • рестайлінг.

Дотримуючись регламенту ТО та підбираючи запчастини на сторінках інтернет-магазину «Капот», ви досягаєте оптимальної життєздатності, витривалості та безпеки вашого авто, яким би воно не було: Тігуан, Поло, Таурег, Пассат, Джетта, Гольф чи інша модель Фольксваген.