Оберіть модель TOYOTAАвтомобіль Тойота – статусний, надійний засіб пересування. Таку машину можуть дозволити собі практичні автовласники, які знають ціну своїм статкам, слідкують за автомобільною модою та впевнені в собі.

Японська компанія Тойота Мотор десятки років з невеликими перервами утримує позицію найбільш рейтингового, найпотужнішого автопромислового підприємства, яке забезпечує весь світ технікою в широкому спектрі рішень, від класичних «дизелів» – до прогресивних електрокарів.

Найменування РАВ 4, Камрі, Корола, Ланд Крузер, Хайлендер, Прадо, Ауріс, Пріус, Яріс, Тундра, Авенсіс та інші давно стали синонімами комфорту, надійності та вигідного балансу «ціна-якість».

Почавши свій родовід на початку 20-го сторіччя, бренд Toyota швидко став відомим у Японії, а незабаром – у Британії, Австралії та США. Друга світова війна стала переломним моментом в життєдіяльності компанії. На її початку Toyota активно постачала вантажівки для Японської імператорської армії, а в кінці 50-х Тойота відкрила для себе шлях в Америку, ставши першим комерційним пасажирським японським автомобілем, який експортується в США

За версією істориків, велику роль у переорієнтації виробництва зіграли військові події: американська авіація вщент розгромила виробничі платформи Toyota. Вважається, що цей чинник став вирішальним для перемоги над Японією.

Сьогодні в модельній лінійці Тойота – понад 70 найменувань. Toyota активно просуває екологічні технології, роблячи ставку на гібриди й плануючи скоротити випуск дизельних авто.

Технічне обслуговування Тойота

Не дивлячись на витривалість та високі технічні параметри, Toyota потребує не менш делікатного ТО, ніж будь-яка інша марка автотехніки.

Інтернет-магазин «Капот» стане вашим гідом в царині найбільш економних пропозицій. Довгі та тісні ділові зв'язки з виробниками дають нам можливість забезпечити покупців комплексними рішеннями, вартість яких не перевищує заводську. Наші переваги:

  • Відсутність непрозорих «накруток» та націнок.
  • Безкоштовна оперативна доставка в межах України.
  • Консультація професійних менеджерів.
  • Всі сертифікати й документи, які підтверджують походження товару.
  • Перевірені сертифіковані аналоги, використання яких ще більше скоротить бюджет на технічне обслуговування.

Регламентне ТО Тойота

Досвідчені автомобілісти знають: ніщо так не подовжує життя улюбленої машини, як дотримання регламенту техобслуговування. Слідкуйте за регламентом на сторінках нашого сайту, та одразу підбирайте комплект для чергового ТО.

Як переконатися, що вартість регламентного технічного обслуговування відповідає очікуванням? Для зручності, на сайті передбачений унікальний сервіс – «Тест драйв цін ТО». З його допомогою ви швидко порівняєте ціни на деталі й розхідні матеріали в офіційному сервісі з вартістю тих самих комплектуючих в інтернет-магазині «Капот».

Вартість техобслуговування Тойота

Вартість техобслуговування автомобілів Toyota залежить від вимог регламенту, тривалості пробігу, виду палива, особливостей рестайлінгу (якщо його було проведено), умов експлуатації, та багатьох інших чинників.

Дані ретельно враховуються й зважуються нашими працівниками перед тим, як запропонувати вам найбільш вигідну вартість комплекту ТО на українському ринку. Хочете переконатися? Користуйтеся нашим сервісом розрахунку вартості регламентного технічного обслуговування!