Оберіть модель RENAULT


Сьогодні кожен виробник транспортних засобів дає гарантію на свої вироби. Це стосується всіх вантажних і легкових автомобілів, включаючи машини Renault. Після певного періоду експлуатації або пробігу, виконується гарантійне технічне обслуговування транспортного засобу. Тривалість стандартного періоду, або величини проїзду в Україні для автомобілів марки Рено з модельного ряду Логан, Дастер, Сандеро Степвей, Флюенсу, Меган встановлюється на рівні 3-х років, або 100 тисяч кілометрів. Гарантійний термін закінчується після досягнення одного з двох вищевказаних меж, якщо авто придбано у офіційного дилера Рено. Тривалість терміну гарантії можна безкоштовно збільшити до 4 років, якщо придбати автомобіль в кредит. Або до 5 років, якщо зробити доплату до його вартості. Величину автопробігу збільшити не можна.

Технічне обслуговування Рено і його особливості

До кожного нового авто додається гарантійна і сервісна книжки, де вказано регламент (періодичність) технічного обслуговування (ТО). Власнику доведеться сплатити вартість витратних матеріалів, що не підлягають гарантії, якщо їх треба замінити - перелік є в сервісній книжці. На деякі деталі дається певна гарантія. Наприклад, на акумулятор вона становить 2 роки.

Графік (регламент) ТО Рено

Регламент передбачає гарантійне технічне обслуговування автомобілів Рено - з бензиновими, а також з дизельними двигунами, щороку або після 15 тис. Км пробігу. Під час проведення ТО 1, 2, 3 і 4 доведеться замінювати моторне масло, паливний, повітряний фільтри. Розширені ТО 2 і 4 передбачають також заміну інших витратних матеріалів - наприклад, свічок запалювання (кожні 30 тис. км), а також комплектів ременів ГРМ і додаткового обладнання (через 60 тисяч).

Їх вартість в сертифікованих СТО вище, ніж в інтернет-магазині Capot, яка пропонує клієнтам ТО-бокси для кожної моделі автомобіля Рено. При цьому моторне масло має офіційний допуск від Renault, а інші матеріали мають оригінальні каталожні номери. Тому станції техобслуговування будуть зобов'язані провести їх заміну. Те ж саме стосується оригінальних запчастин. Capot дає на них таку ж гарантію - за умови, що клієнт встановлював запасну деталь на сертифікованому сервісі, а також має наряд-замовлення установки.