Оберіть модель OPEL


Втілюючи кращі традиції німецького автопрому, компанія Опель пронесла їх крізь два століття й урочисто вступила у 21-е з загальною кількістю співробітників 36 тис. чоловік, виробництвами по всій Європі й річним об’ємом продажу майже в 2 млн машин, що забезпечило їй третє місце в світі серед конкурентів.

В історії цієї компанії є світлі й темні сторінки. Зокрема, у часи Другої світової війни заводи були націоналізовані нацистами, а виробництво переорієнтоване на створення військової техніки. З 2017 року Опель є частиною групи PSA, яка об’єднала Peugeot та Citroen.

Сьогодні всім відомий значок із блискавкою символізує надійність, безпеку водія та пасажирів, економію, демократичну вартість і відмінні дизайнерські якості автомобілів із найширшого модельного ряду.

Опель – це невпинний прогрес. Компанія освоює виробництво нових для себе типів машин: позашляховиків, кабріолетів, «малолітражок», розрахованих на міські умови, концепткарів, спорткарів. А до 2018-го року планує випустити 27 нових моделей та 17 нових двигунів. Серед найбільш популярних та обговорюваних в нашій країні моделей – Мокка, Астра H, Астра J, Антара, Зафіра, Інсігнія, Корса.

Головне про ТО Опель

Розроблені спеціалістами компанії Опель для кожної моделі норми технічного обслуговування й регламенту включають регулярну діагностику, заміну розхідних запчастин та матеріалів, перевірку рівня рідин, а також корекцію основних вузлів. Регулярне слідування регламенту не просто продовжує термін життя автомобіля в межах гарантійного строку, але й дозволяє знизити вартість ТО, забезпечуючи ідеальні ходові якості.

Надаємо можливість порівняти на нашому сайті вартість оригінальних запчастин та перевірених аналогів від авторитетних виробників. При цьому враховується ряд параметрів, які з усіх боків характеризують ваше авто, дозволяючи підібрати комплектуючі на вигідних умовах і з врахуванням регламенту технічного обслуговування.

Регламент ТО Opel

На зношеність та періодичність заміни матеріалів впливають наступні умови:

  • рік випуску машини;
  • паливо, яке використовується;
  • пробіг;
  • проведене раніше технічне обслуговування;
  • інтенсивність експлуатації;
  • рестайлингові роботи.

Все це врахували спеціалісти, які розробили вашу модель авто і склали для неї регламент технічного обслуговування. Інтернет-магазин «Капот» допоможе підібрати деталі й «розхідники» у відповідності до вимог певного етапу регламенту й забезпечити вигідну вартість обслуговування. Переходьте за посиланням в розділ «Тест драйв цін ТО» та дізнайтеся, якою буде вартість оновлення вашого авто.