Оберіть модель NISSAN


Емблема цієї автомобільної компанії знайома кожному поціновувачу комфортних та витривалих позашляховиків, комерційних та легкових машин, а її девіз перекладається, як «щирість породжує успіх». Це Ніссан, корпорація, яка входить до вісімки найкрупніших виробників світу, та в трійку японського рейтингу автопромисловців.

Створена в 33 році 20 сторіччя, компанія Ніссан пройшла складний шлях від популярних недорогих авто «Датсун» до крупного експорту в США та Європу сучасних, «просунутих» моделей класу «люкс». Сьогодні сфера інтересів Ніссан також охоплює кораблебудування, ракетобудування, телекомунікації, фінанси, текстильне машинобудування.

В «скарбничці» заслуг спортивних моделей Ніссан – багаторазові перемоги в щорічних американських гонках-марафонах, де головним чинником перемоги є витривалість. І не тільки команди, але й машини.

Ніссан гарантує ТО без проблем

Чудові технічні характеристики та надійність деталей всіх без виключення моделей Ніссан незмінно викликають захоплені відгуки досвідчених автолюбителів. Невибагливі й комфортні, ці машини не зобов’язують власника до якихось особливих процедур у складі регламенту ТО, а вартість технічного обслуговування кожного різновиду ніколи не виходить за прогнозовані рамки. Особливо – якщо використовувати для ТО оригінальні деталі, або надійні аналоги, котрі легко підібрати за допомогою нашого онлайн-сервісу.

Регламент ТО автомобілей Ніссан: на що варто звернути увагу?

Щоб вартість технічного обслуговування вашого автомобіля Ніссан завжди знаходилася в межах помірної суми, варто звертатися до перевірених постачальників запчастин і суворо дотримуватися вимог регламенту ТО.

В основу типового регламенту планового ТО Ніссан покладена оцінка двох чинників: рік випуску та пробіг машини. Апріорі мається на увазі, що умови експлуатації та зовнішнього середовища в межах норми, а водій достатньо професійний. Замість усереднених рекомендацій, ми пропонуємо індивідуальний розрахунок технічного обслуговування вашого авто, який враховує:

  1. Вік авто.
  2. Пробіг.
  3. Умови експлуатації.
  4. Технічний стан авто.
  5. Проведений раніше рестайлінг.
  6. Виконані раніше роботи з технічного обслуговування.
  7. Якість палива, витратників, комплектуючих.

Як перетворити обслуговування автомобіля Ніссан в задоволення?

Незалежно від того, яка модель Ніссан у вашому гаражі – Кашкай, Теана, Жук, Тііда, Альмера, або менш популярна, ми гарантуємо вам оптимальне співвідношення вартості й якості витратних матеріалів і комплектуючих. В нашому каталозі містяться не тільки оригінальні запчастини, які рекомендовані для гарантійного регламенту технічного обслуговування, але й достойні вироби від виробників аналогів. Вони обов’язково сподобаються вам своєю економною вартістю, забезпечать довголіття й належний рівень роботи агрегатів машини.

Також до ваших послуг: інформативні ілюстровані огляди з неупередженою оцінкою якості деталей, сервіс підбору аналогів та оригіналів, де ви можете самі обрати й скласти комплект, корисні порівняльні таблиці, які покажуть відмінність наших цін та цін в офіційних сервісах ТО.