Оберіть модель MITSUBISHI


Транснаціональна японська компанія Міцубісі Моторс входить до складу потужного промислового клану, котрий охопив практично всі сфери індустрії, машинобудування, важкої промисловості країни. Заснований він був ще в кінці 19-го сторіччя, а розробку та випуск автомобілів почав з 70-х років минулого сторіччя.

Цікаві факти:

 1. Назва компанії складається з японських слів, які означають цифру три та назву популярної в країні рослини – водяного горіха.
 2. Всім відомий логотип Міцубісі – це суміщені та стилізовані родові герби двох засновників фірми. На одному гербі в оригіналі зображене листя дуба, а на другому – ромби..
 3. Найдорожчий автомобіль фірми – спорткар Mitsubishi GTO, який отримав прізвисько «японський Ферарі»..
 4. Під час Другої світової Міцубісі активно займалася виробництвом бомбардувальників, винищувачів, розвідувальних літаків..
 5. Із закінченням війни, сторони, що перемогли, примусили компанію до реорганізації та розділення на 44 фірми..
 6. На сьогоднішній день сумарний грошовий обіг конгломерату Міцубісі перевищує 10% від ВВП Японії.

ТО автомобілів Міцубісі: про що варто потурбуватися заздалегідь

Автомобілі японських виробників давно й дуже добре знайомі вітчизняним автолюбителям своєю надійністю, найвищим рівнем технічного виконання всіх деталей, особливо електроніки, та… складнощами, щодо пошуку «рідних» комплектуючих для технічного обслуговування. Точніше, так було зовсім нещодавно. Але потім активне ввезення японських автівок в країни Східної Європи швидко призвело до появи величезної кількості підрбок.

Купляючи деталі та витратники для технічного обслуговування в інтернет-магазині «Капот», ви можете бути впевнені в їх оригінальному походженні та відповідності вимогам. Ми готові надати документацію виробників, а також проконсультувати, як відрізнити підробку від оригіналу. За побажанням покупця ми можемо запропонувати перевірені аналоги для ТО, вартість яких буде значно нижче, а якість – не гірше, ніж оригінальної запчастини.

Вартість технічного обслуговування авто Міцубісі

ТО вашого автомобіля може обійтися дешевше, ніж ви очікували. Онлайн-сервіс «Тест драйв цін ТО» – це порівняльні таблиці, які наочно покажуть відмінність між вартістю деталі в офіційному сервісі, та вартістю в нашому інтернет-магазині. В підсумковій графі ви побачите, який процент можете зекономити, замовляючи комплектуючі для технічного обслуговування у нас.

Ми враховуємо всі чинники, які впливають на вибір комплектуючих для ТО:

 1. Модель авто (у нас можна підібрати комплектуючі для всіх моделей Міцубісі: Аутлендер, ASX, Кольт, Экліпс, Лансер і т.д.).
 2. Вік машини.
 3. Пробіг.
 4. Період регламентного ТО.
 5. Умови експлуатації.
 6. Комплектацію авто.
 7. Виконані ремонтні роботи й рестайлінг.
 8. Особливості палива й мастильних матеріалів.

Всі наші тест-драйви цін ТО розроблені на основі рекомендацій виробників вашої моделі машини і повністю відповідають офіційним регламентам технічного обслуговування.