Виберіть тест-драйв для KIA Rio


Стильний та універсальний, економний та безпечний Кіа Ріо швидко став «зіркою» в своєму класі, побивши всі відомі рекорди продажу на території СНГ. Так, в Росії ця модель стала найбільш продаваною з усіх закордонних авто, досягнувши піку продаж у 2014 році, оскільки ідеально підходить для суворих кліматичних та дорожніх умов.

Цей компактний седан виділяється своїми «молодіжними» формами на жвавих дорогах мегаполісу, демонструє міць та надійність за містом, дозволяє вільно й комфортно почувати себе цілою сім’єю в ергономічному й продуманому інтер’єрі. Ріо дійсно вражає своєю універсальністю та традиційною для корейських авто вигідною вартістю. А конструктивні інновації розробників «дарують» водію легке управління, відсутність шуму, знижене споживання палива, оптимізоване перемикання передач і точне дозування гальмівних зусиль.

Регламент ТО Кіа Ріо

Завдяки надійності й витривалості компонентів цієї моделі, технічне обслуговування в межах регламенту не принесе власнику додаткових турбот і порадує досить помірною вартістю. Перелік робіт регламенту включає регулярні огляди й діагностику с річною періодичністю. Регламенту ТО 1 рекомендується неухильно дотримуватися після року експлуатації. Всього регламент по гарантії передбачає 10 ТО з проміжками в 12 місяців.

Стандартними роботами регламенту є заміни мастильного фільтруючого компонента та мастила в двигуні, а також фільтра салону. Вони проводяться при кожному технічному обслуговуванні, починаючи з ТО 1. ТО 5 не відрізняється від ТО 1. Під час ТО 2 рекомендується замінити гальмівну рідину. ТО 3 передбачає додатково заміну повітряного фільтрувального елементу в двигуні. Особливої уваги вимагає ТО 4, оскільки на цьому етапі передбачена більш ретельна перевірка більшої кількості деталей.

Що входить до ТО 4 Кіа Ріо

ТО 4 традиційно включає заміну мастила та фільтрів: мастильного, вентиляції салону, паливного – у випадку використання палива низької якості, повітряного в системі вентиляції паливного баку. Слід замінити гальмівну рідину й свічки запалювання. Проводиться діагностика та корекція роботи всіх інших систем і вузлів авто, а у випадку несправностей – ремонт або заміна.

Де найкраще купляти деталі та «розхідники», щоб бути впевненим у їх якості, а ціна не перевищувала очікування?

Відповідь знайдете в нашому розділі «Тест драйв цін ТО». В доступній формі на сторінках нашого сайту викладені порівняльні дані про вартість потрібних вам оригінальних компонентів та «розхідників» в офіційному сервісі та в інтернет-магазині «Капот». Так само можна порівняти ціну аналогів. Сервіс порівняння цін розроблений спеціально, щоб полегшити ваш вибір і допомогти знайти надійну заміну застарілій деталі за вигідною вартістю.