Оберіть модель KIA


Подолавши більше, ніж 70 років спроб та пошуків вдалих рішень, південнокорейська компанія-автовиробник Кіа пережила багато чого. Почавши в середині 40-х років з випуску велосипедів та мотоциклів, Кіт «добралася» до автомобілів лише у сімдесятих роках.

Перші експерименти з дизайном та функціональністю не викликали ентузіазму в масового споживача, тому в кінці 90-х Кіа очікувало тотальне падіння продажів. Залишався лише один вихід: асиміляція із співвітчизниками – компанією Hyundai Motor.

На місце головного дизайнера був запрошений німець Петер Шрайєр, який відмітився успішним співробітництвом з гігантами автопрому Ауді та Фольксваген. Результатом стала розробка ексклюзивного дизайну радіаторної решітки та інші впізнавані особливості. Автомоделі компанії набули елегантності й завершеності на піку прогресивних концептуальних ідей, зберігши традиційну універсальність.

Сьогодні модельний ряд Кіа побудований на вигідних і практичних рішеннях, а такі моделі, як Ріо, Сід, Оптіма, Спортейдж, Спектра, Церато, Соренто, Соул та Піканто лідирують за продажем, складаючи потужну конкуренцію технічним та дизайнерським аналогам від інших виробників.

Регламент ТО КІА, або як заощадити, не втративши відмінних ходових якостей

За оцінками американських покупців та експертів, Кіа займає перше місце за якістю нових машин, поділяючи його з Hyundai. Причиною називають вдалу інтеграцію сучасних оптимізаційних знахідок і технологій без значного збільшення вартості машини. Практично всі автомобілі Кіа вважаються економними, недорогими в регламентному обслуговуванні та ремонті, вигідними за вартістю придбання.

Не дивлячись на те, що потенційна економія на кожному етапі технічного обслуговування вже закладена в концепцію вашого автомобіля Кіа, не варто забувати, що регулярний огляд і корекція в рамках регламенту – обов’язкова умова збереження будь-якого авто, навіть такого невибагливого.

Обслуговування КІА

Обслуговування автомобілей Кіа не відрізняється особливими вимогами. Важливо лише пам’ятати про регламент відвідування офіційного автосервісу та про сезонне ТО. Як зробити ваше обслуговування в межах регламенту ще більш оперативним, вигідним та якісним? Відповідь знайдете в розділі сайту «Тест драйв цін ТО».

Це унікальний сервіс, за допомогою котрого можна «в два кліки» порівняти вартість запчастин та «розхідників», з’ясовуючи, куди краще звертатися. Порівнюються дані з офіційного сервісу та вартість тих самих компонентів в інтернет-магазині «Капот».