Оберіть модель HYUNDAI


Прогрес у розумінні південнокорейських лідерів світового автопрому – це Хендай. З ними погоджується більшість задоволених власників технологічних, сучасних, модних рішень від корпорації, назва якої в перекладі означає «сучасність».

З початку діяльності в 1967 році, компанія Хьонде (саме так правильно вимовляється її ім’я) швидко наситила ринки всіх країн практичною та невибагливою продуцією з хорошою вартістю. У 2010 році продажі склали 1,73 млн авто, а в 2015-му зросли до 5 млн, «піднявши» компанію на 5-е місце в світі.

Кількість фірмових автосалонів Hyundai в світі перевалило за 5 тисяч. Автомобілі Hyundai збирають на заводах в Південній Кореї, США, Китаї, Турції, Індії, Чехії, Росії. Модельний ряд Хендай вирішує потреби всіх верств населення, пропонуючи вигідні легкові авто, мінівени та комерційні автомобілі. Серед них – моделі, які заслужили особливу повагу наших земляків: IX35, Солярис, Акцент, АЙ 45, Санта Фе, Елантра, Гетц, I30, Tucson.

Цікавий факт: основні причини вибору покупців на користь авто Хендай, окрім демократичної вартості – незмінно оригінальний, ефектний дизайн та унікальна необмежена гарантія пробігу на 5 років.

ТО Хендай: це варто врахувати заздалегідь

Тільки суворе дотримання регламенту технічного обслуговування, розробленого заводом-виробником для кожної моделі Hyundai, дозволить уникнути проблем в процесі експлуатації машини, скоротити розхід палива, зберегти відмінні ходові якості та високий рівень безпеки пасажирів. Це не новина для досвідчених автолюбителів. Проте знати порядок регламенту й періодичність технічного обслуговування – тільки половина справи.

При наближення чергового етапу регламенту доводиться шукати «витратники», вузли й деталі, що потребує часу та уваги. Ми підготували для вас унікальну пропозицію, яка на 95% скоротить розходи вашого часу, нервів, а найголовніше – до мінімуму знизить розходи фінансів.

Як оптимізувати розходи на обслуговування в рамках регламенту ТО Хендай?

Заходьте в розділ нашого сайту, котрий називається «Тест драйв цін ТО», обирайте марку й модель Хендай, та отримуйте точний розрахунок вартості ТО у відповідності до регламенту. Цей функціонал є актуальним для гарантійного та постгарантійного технічного обслуговування.

Якщо ж строк вашого гарантійного обслуговування закінчився, у нас легко підібрати перевірені, надійні аналоги, ще більше зекономивши на технічному обслуговуванні.