Оберіть модель FORD


Головне про ТО автомобілів Форд

Автомобіль Форд - надійний, авторитетний засіб пересування, частина іміджу, гарантія комфорту в дорозі. Складність автомобільного механізму близька до складності організму людини. Він вимагає не просто майстра з «золотими руками», а «доктора», здатного своєчасно виявити ознаки хвороби.

Колектив компанії «Капот» - фахівці найвищого класу, здатні порекомендувати краще рішення будь-якої задачі на підставі багаторічного досвіду технічного обслуговування машин Форд.

В роботі керуємося виключно рекомендаціями заводу-виготовлювача і профільним регламентом ТО. Допоможемо в потрібний момент, з огляду на:

 • вік авто;
 • яке паливо заправляється;
 • пройдений кілометраж;
 • регламент ТО;
 • характер попередніх робіт технічного обслуговування;
 • умови експлуатації;
 • здійснений рестайлінг.

Каталог сайту містить запчастини, «витратні матеріали» для кожної моделі авто Форд Фокус 2, 3, Фієста, Куга, Мондео 4, Транзит, Ф'южен, інших. Є вибір оригінальних деталей і перевірених аналогів.

Звертайтеся до менеджерів компанії «Капот» за порадою, щоб зменшити кількість непрофільних процедур, зберегти бюджет, точно слідувати графіку технічного обслуговування.

Дотримуємося регламенту ТО - захищаємо авто!

Регламентне технічне обслуговування вдало порівнюють з регулярним медоглядом. Дотримання регламенту необхідно, якщо автовласник цінує особистий засіб пересування. Хоча Форд - надійна, витривала машина, варто дізнатися про графік регламентних робіт заздалегідь, щоб попередити прикрі випадковості, уникнути непередбачених витрат.

Регламентні роботи, що включають огляд, діагностику, заміну витратних матеріалів, деталей, ремонт, тобто, повне технічне обслуговування - ключовий фактор захисту авто і водія.

Забезпечуємо сучасне, економне виконання регламенту технічного обслуговування, гарантуємо вигідні умови після закінчення терміну договірної гарантії.

Зберіть власний комплект ТО відповідно до поточного регламента за допомогою онлайн-калькулятора. Ця функція допоможе підібрати запчастини, ідеально відповідні стану машини, заводським вимогам, фінансовим очікуванням.

«ТОП» захоплюючих фактів про Автоімперія Ford

Кілька маловідомих фактів про виробника вашого «чотириколісного друга». Тепер ви будете пишатися своїм вибором ще більше!

 • Довіра до виробника. Корпорація Ford - всесвітня, входить в «топ» найуспішніших. У Європі вона поступається за кількістю автомобілів, випущених за всю історію людства, тільки «Фольксвагену».
 • Турбота про покупців. Хоча виробництво автомашин Ford має американські «коріння», в європейській лінійці немає продукції американської розробки. Європейські «форди» створюються з урахуванням потреб жителів Європи. Деякі версії адаптовані для дорожніх і кліматичних умов певних країн.
 • Повага до традицій. Штаб-квартира компанії знаходиться поблизу міста, в якому батьки Генрі Форда мали ферму. Переважна більшість автомашин Ford на дорогах СНД і України випущені заводом в місті Саарлуисе (північно-західний регіон Німеччини), який працює з 1966 року.
 • Високий статус. Перша модель серійного автомобіля, випущена відразу після заснування фірми в 1903 році, завоювала настільки приголомшливий успіх, що за перший рік перевершила за кількістю продажів всі інші марки і моделі машин того часу.