Оберіть модель CITROËN


Елегантність, вишукана простота, зручність – якості, які властиві практично всім речам, виробленим у Франції. Додайте сюди економність, надійність, невисоку вартість обслуговування, і отримаєте автомобіль, котрий з початку 20-го сторіччя став одним із символів цієї країни мрійників, поетів та філософів – Сітроен. Яскравим прикладом є С4.

Початок епохи активного автомобілебудування у Франції нерозривно пов’язаний з іменем Андре Сітроена, нащадка вихідців з Одеси. У 1919 році він створив автомобілебудівну компанію, орієнтовану на створення машин для широкого загалу, з помірною вартістю.

Успіх прийшов дуже швидко, оскільки нові розробки, які почали з’являтися в подальшому, були не тільки прекрасно збалансовані в плані «вартість-якість», як згаданий С4, але й вражали дійсно революційними на той час технічними рішеннями.

Обслуговування Сітроен: С4 та інші

Творцям французьких авто вдавалося протягом майже сторіччя зберегти основну ідею бренду: невибагливість регулярного обслуговування та приємна вартість на тлі прогресивних технологічних рішень. Але навіть найбільш надійна машина, типу С4, потребує періодичної діагностики та спеціального обслуговування у відповідності до регламенту.

Щоб експлуатація машини обійшлася без неприємних сюрпризів, варто дотримуватися норм ТО, які прописані в регламенті обслуговування вашої моделі. Компанія розробила спеціальну систему ТО, яка включає планові, а іноді й додаткові процедури.

Під час проходження планового ТО, враховуються:

  • Особливості технічного стану машини.
  • Дата випуску.
  • Рестайлінг.
  • Пробіг.
  • Умови експлуатації.
  • Якість палива.
  • Роботи, які відбувалися раніше.

На сторінках сайту підбору автозапчастин та мастильних матеріалів «Капот» можна ознайомитись із регламентами, які розроблені компанією Сітроен для всіх авто, як елітних, та і популярних, з урахуванням вартості. Наприклад, для звичного багатьом Сітроен С4.

ТО Сітроен: якщо підійшов строк регламентної перевірки

Дотримання регламенту для вашого авто дозволяє уникнути багатьох проблем з його експлуатацією. Ми розробили для вас унікальний сервіс – «Тест драйв цін ТО», який допоможе вам не переплачувати під час купівлі комплектуючих та мастильних матеріалів для технічного обслуговування.