Порівняйте вартість технічного обслуговування
Виберіть марку автомобіляДізнатися вартість технічного обслуговування і період заміни для вашого авто дуже просто на сторінці калькулятора ТО.

Що таке "Тест драйв цін ТО"?

Всі автовласники стикаються з питаннями: як заощадити під час покупки запчастин та розхідних матеріалів для технічного обслуговування? Що обрати – оригінальний виріб чи аналог? Де знайти найкращу ціну? Довіритись рекомендаціям офіційного автосервісу чи порадам «бувалих» майстрів?

Тепер всі сумніви можна відкинути, отримавши впевненість: розходи на обслуговування авто під час регламентної перевірки або після закінчення терміну гарантійного обслуговування не вдарять по кишені, залишаючись в межах найбільш сміливих оптимістичних очікувань.

Представляємо вашій увазі унікальний сервіс, розроблений із врахуванням інтересів вітчизняного автовласника – тест-драйв цін ТО. Що це?

В зручній, читабельній формі порівняльних таблиць, на сайті представлена достовірна, детальна інформація, наскільки відрізняється наша вартість автотоварів для технічного обслуговування кожної машини від цін на ті ж комплектуючі та «розхідники» в офіційному автосервісі. А також – чим відрізняється вартість якісних аналогів від «офіційних» комплектуючих.

Тест-драйв цін, окрім марки авто, враховує:

 • пройдений кілометраж;
 • вік авто;
 • вид палива для регулярної заправки;
 • характер експлуатації машини;
 • поточний регламент;
 • які роботи ТО були виконані раніше;
 • здійснений рестайлінг та його особливості.

Дізнайтеся, який процент економії дає придбання комплекту автозапчастин в інтернет-магазині «Капот». Знайомтеся з результатами тест-драйву – переконуйтеся у вигідності співробітництва з нами!

А як щодо гарантійного обслуговування?

Придбання автомобільних зарпчастин у незалежного постачальника ніяк не впливає на можливість проведення гарантійного ремонту й обслуговування в межах планового регламентного ТО. Головне – комплектуючі повинні бути «оригіналами».

В каталозі інтернет-магазину «Капот» міститься повний список запчастин для різноманітних марок і моделей авто. Навіщо витрачати час на довгі пошуки в інтернеті та поїздки по автосервісам, на трудомістке порівняння розходів та сумнівні пропозиції приватних умільців? У нас є все, про що ви мріяли: бюджетні тарифи та якість від завода-виробника!

Тісні контакти з виробниками автозапчастин дозволяють нам продавати будь-який вид товару за цінами, набагато нижчими за ринкові. Найближчу до нашої вартість ви знайдете лише в прайс-листі закордонного виробника. От тільки чекати доставки доведеться набагато довше, а оформлення й супутні розходи знизять вигоду майже вдвічі.

Переваги придбання комплектуючих для ТО в інтернет-магазині «Капот»:

 • Замовлення «в один клік» на сайті.
 • Підбір комплекту з суворим дотриманням регламенту та рекомендацій виробника авто.
 • Інформаційна підтримка та консультації професіоналів автосервісу, які спеціалізуються на вашій марці та моделі автомобіля.
 • Найбільш лояльні фінансові умови на українському авторинку.

Працюємо за спрощеною схемою «замовив-отримав-відніс у сервіс». Щоб отримати комплект для регламентного ТО з вигідною вартістю, вам навіть не потрібно полишати ваше місце біля комп'ютера.

Як зміниться вартість технічного обслуговування?

Вартість деталей та розхідних матеріалів для ТО в каталозі та таблицях тест-драйву прив’язується до поточного курсу долара. Ми гарантуємо захищені тарифи «від виробника» доставку комплекту в будь-який пункт на карті України.

Із врахуванням всіх цих переваг, ви можете зекономити дійсно велику суму, замовляючи оригінальні деталі для техобслуговування в межах регламенту, не ризикуючи гарантією.

Що ж стосується аналогів (на які переходить більшість автомобілістів після закінчення гарантійного терміну) – умови їх придбання ще більше здивують доступністю, якщо ознайомитися з результатами тест-драйву для вашої моделі машини.

Дізнайтеся про ваші вигоди в рамках графіка технічного обслуговування

Дотримання графіку ТО – невід’ємна умова «довгожительства», здоров’я чотирьохколісного друга та безпеки на дорозі. Подбайте заздалегідь про чергову регламентну діагностику, яка наближається.

Дізнайтеся на нашому сайті про планові роботи в межах регламенту, а також про те, скільки ви можете зекономити, купляючи у нас оригінальні запчастини або аналоги.

Якщо потрібна детальна консультація та спілкування зі спеціалістами – звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину «Капот» за номером телефону +38 (067) 333-45-66, або листом на e-mail: info@capot.com.ua.