Про нас

Забезпечуємо готовими рішеннями

Онлайн-сервіс інтернет-магазину витратних запчастин і мастил «Капот» полегшує замовлення, допомагає заощаджувати й гарантує оперативне отримання комплектуючих, котрих потребує ваш автомобіль.

Тепер все, що потрібно для планового ТО, можна за секунди знайти й купити за оптовою ціною в одному місці. Під час комплектації індивідуального ТО-Бокса, враховуємо пробіг автомобіля, вимоги регламенту, умови експлуатації, рекомендації виробника.
Є сумніви або запитання? Майстри автосервісу, які спеціалізуються на вашій марці авто, нададуть стислі, точні, слушні поради. І навіть забезпечать інформацією, яку не знайти в популярних джерелах.

Контролюємо якість запчастин і мастил, перевіряючи кожну деталь та ємність власними руками. Нуль одиниць браку, нуль рекламацій та негативних відгуків – наш результат за весь час роботи.

Всі товари в каталозі «Капот» забезпечені офіційними документами й сертифікатами. Наші прямі контакти з виробниками оригінальних товарів та авторитетних аналогів, які пройшли тести й перевірку часом – запорука здоров’я, витривалості та довголіття вашого автомобіля.

Вам не потрібно розбиратися в будові автомобіля, класифікації мастил, перевіряти оригінальність запчастин. Замовляти стало простіше.

Для цього ми розробили унікальний сервіс: «Тест драйв цін ТО». Переходьте за посиланням в меню сайту й дізнайтеся про його переваги.