Каталог виробників Фільтр паливнийПаливний фільтр – незамінний видатковий елемент паливної системи, що виконує захисну функцію. Це надзвичайно важлива деталь, яка здійснює нейтралізацію води, іржі й бруду в горючій суміші сумнівної якості. Перш, ніж паливо потрапляє в замкнутий простір, призначений для його ж спалювання, воно піддається попередній фільтрації. Це забезпечує довговічну роботу мотора й всіх його деталей. Представлені вироби бувають:

  • Стрічково-щілинні
  • Пластинчасто-щілинні

Фільтри грубої очистки палива


ФГО виключає ймовірність потрапляння домішок до 0,1 мм, а також води. Наявність елемента дозволяє захистити «серце автомобіля» від дрібних крупинок і частинок, які з часом потрапляють в паливні баки, а також транспортну тару.

Паливні та дизельні ФГО бензинових і дизельних двигунів мають деякі відмінності. Це пов'язано з властивостями конкретного пального й особливостями конструкцій палив. систем.

Сьогодні особливою популярністю користуються фільтруючі матеріали на основі пропілену, які за ефективністю захисту не поступаються гофрованому паперу. Здебільшого представлена ​​деталь має циліндричну форму. Змінні картриджі для сепараторів можуть мати прямокутну форму, міститися в металевому або пластиковому корпусі.

Де «ховається» паливний фільтр


Щоб дістатися до цієї деталі, машину доведеться відігнати на спеціалізований сервіс. Розташування фільтра зумовлене специфікою паливної системи. Він може знаходитися під днищем авто або в моторному відділі, тобто під капотом. Найчастіше бензиновий паливний фільтр встановлюється в бензобаці біля бензонасоса, рідше – під днищем машини.

Через який період здійснюється заміна


Несвоєчасна заміна цього елемента може стати причиною поломки – мотор починає "троїти й періодично глухнути. Щоб запобігти подібним наслідкам, заміна паливного фільтра для бензинового двигуна повинна здійснюватися після кожних 60 тис. км пробігу. У відповідності до особливостей дизельних двигунів, цей показник становить 15-30 тис. км.

Де купити паливний фільтр


За необхідності купити дизельний паливний фільтр, звертайтеся до наших менеджерів-консультантів, які допоможуть підібрати запчастину, яка найбільше підходить для вашого авто.

На нашому сайті вас зустріне величезний асортимент товарів для автотранспорту з прийнятними цінами. Надаємо послуги доставки в усі регіони нашої країни.