Каталог виробників Масло моторне


Яке моторне масло обрати

Вибір моторного мастила завжди викликає певні труднощі. Зазвичай покупці стикаються з питанням, яке мастило залити, у двох випадках:

  • Коли купують нове авто
  • Коли мастило не справляється зі своїм завданням

Під час обрання моторного мастила потрібно враховувати багато нюансів, від вимог виробника авто до складу мастила, до його в'язкості й температурних характеристик.

Найпростіший спосіб – це заливати оригінальне моторне мастило, яке зазначене в інструкції до автомобіля. Але в деяких випадках його або важко знайти, або воно коштує невиправдано дорого.

В цьому випадку рятують офіційні допуски моторного мастила від виробника. На кожній каністрі є рекомендації, для яких машин підходить мастило. Наприклад, якщо на каністрі є допуск VW 507 00 – це означає, що моторне мастило підходить для сучасних двигунів Volkswagen, в яких може бути встановлений протисажевий фільтр, і які відповідають екологічним стандартам Євро 4,5,6.

Якщо знати офіційні допуски виробника для вашої машини, вибір мастила стане більш простим завданням.

Залишається питання автентичності мастила.

Як відрізнити підробку від оригіналу

В наших оглядах ми зібрали всі основні відмінності оригінального мастила від підробки. Ви дізнаєтеся, де виробник вказує дату виробництва і країну виробництва. Побачите, як повинна виглядати оригінальна каністра.

Наш магазин співпрацює тільки офіційними дистриб'юторами моторного мастила в Україні. Ми підтверджуємо офіційними документами, як і коли завозилося мастило в Україну.

Купити мастило для авто

Перш ніж обрати й купити моторне мастило, потрібно точно розуміти, чи відповідає воно вимогам виробника. В нашому магазині ви зможете побачити детальні огляди популярних моторних мастил. Якщо ви поки що не визначилися, яке моторне мастило підходить вашій машині, наші менеджери допоможуть з підбором.