Каталог запчастин SUBARU


Запчастини Субару


Почали історію у 1954 р. з випуску першої моделі P-1.

Назву компанія отримала від скупчення зірок Плеяди в сузір'ї Тільця. Зірки, кількістю десять штук, можна побачити на логотипі бренду.

Повний привід та опозитний двигун, це візитна картка Субару. Починаючи виробництво з автомобілів, які стали традиційними для Японії, в останні часи компанія налагодила випуск спортивних машин. Авто Субару відрізняються бездоганною якістю двигуна та стійкістю підвіски.

Деталі завжди відповідають найвищим стандартам. Запчастини для ходової та паливної частин, вихлопні, мастильні, повітряні, паливні фільтри, а також комплекти ГРМ можна купити в нашому магазині.

Як відрізнити підробку від оригіналу


Всі оригінальні запчастини виробляються тільки в Японії.

Одна з головних умов -- це стікер. Він повинен бути наклеєний на коробку або упаковку. На ньому повинні бути присутні: голограма, каталожний номер, назва, країна виробництва.

Варто звернути увагу на упаковку і якість виробу, вони завжди виконані у відповідному стандарті.

Де виробляється


Головна відмінність від конкурентів це те, що 75% машин Субару досі виробляються на островах Японії.

Завод Oizumi виготовляє двигуни і трансмісію. Otakita - робить вантажний транспорт. В Yajima збираються сучасні автомобілі (Forester, Impreza, Outback, Legacy). У Chō, спільно з Toyоta, збирають BRZ.

При цьому, у Subaru є заводи в Канаді, Великобританії, Філіппінах, а також в Сполучених Штатах Америки.

Головний офіс Субару знаходиться в місті Ебісу, Токіо.

В нашому магазині ви зможете купити запчастини для таких марок: Форестер, Легасі, Імпреза, Аутбек. Модифікації: sg, sf, b4, 2008, та інші.