Каталог запчастин SHELL


Світовий газо-нафтопереробний гігант Шелл – одне з найбільш відомих підприємств автопромислової галузі, репутація якого протягом більше, ніж 120-річної історії, ні одного разу не підлягала сумніву. А його впізнаваний логотип на фірмових каністрах з моторним маслом став синонімом авторитетності продукту, якісного та надійного захисту двигуна.

Виробнича лінійка Шелл містить надзвичайно широкий асортимент для всіх видів автотранспорту:

 • масла моторні;
 • для трансмісії;
 • рідини для автокоробок передач;
 • антифризи;
 • гальмівна рідина;
 • спец-рідини;
 • LHM;
 • мастильні промислові матеріали.

Цікавий факт. Слово «шелл» перекладається з англійської, як «мушля молюска». Вона ж зображена в якості символу бренду. Все через те, що на початку існування бізнес британського засновника компанії Маркуса Семьюела полягав у торгівлі декоративними виробами та антикваріатом, для котрих матеріалом слугували мушлі мідій та морських гребінців.

Масло Шелл Хелікс Ультра: відгуки, думки спеціалістів

Як і в будь-якого продукту, у моторного масла Шелл Хелікс Ультра є свої прихильники та критики. Розглянемо дві його варіації - 5w40 та 5w30, які відрізняються показником в’язкості, хоча обидва відповідають вимогам позасезонного використання.

Мастило 5w40 демонструє свої переваги в умовах літніх температур, оскільки для нього властива більша в’язкість. Взимку вважається раціональним застосовувати масло з показником «30», яке забезпечує більш ефективний запуск двигуна через меншу в’язкість. Здійснюючи вибір, варто враховувати рекомендації заводу-виробника авто.

Користувачі по-різному оцінюють ефективність тої чи іншої варіації Shell Helix Ultra в різних умовах, однак переважають позитивні відгуки, навіть після багаторічного застосування. Негативні практично всі пов’язані з використанням підробки.

Деякі автомобілісти критикують вартість оригінального товару, але навіть тоді погоджуються з його найвищою якістю.

Досвідчені автолюбителі радять його для захисту двигунів «топ-моделей» автопрому та його елітних зразків, погоджуючись, що для вітчизняних авто цілком достатньо мастила більш низького класу.

Як відрізнити підробку Шелл Хелікс

Подібно до будь-якого «топового» продукту, моторне мастило Шелл Хелікс швидко навчилися підробляти. Ми зібрали ознаки, за якими можна визначити оригінал.

 1. Форма тари: каністра з 2-ма ручками (зверху та збоку), чіткі обриси, відсутність грубих швів, включень та інших видимих похибок на поверхні.
 2. Горловина каністри – 43 мм діаметром, кришка пласка та рівна, без клапана, зі щільним приляганням до кільця-фіксатора.
 3. Без захисних мембран, пайки або пломб п
 4. ід кришкою (за виключенням товару, який був вироблений в Росії).
 5. Етикетка – нового зразка, щільно прилягає, глянцева, з чітким зображенням.
 6. Номер партії нанесено струменевим принтером, витирається з великими зусиллями, містить повну інформацію про продукт (№ партії, локалізація виробника, дата та час вироблення).
 7. Відрізнити підробку можна також за етикеткою на зворотній стороні каністри, в оригіналі вона подвійна, у формі книжечки.
 8. Обов’язково повинен бути нанесений штрих-код, який починається з цифри «50» (Євросоюз), білі відступи рівномірні та рівні по всьому периметру.
 9. Мітка рівня займає не всю висоту каністри.
 10. Колір масла – бурштиновий. Уникайте покупки продукту з надто темним відтінком.

Враховуючи, наскільки важко відрізнити підробку від оригіналу, спеціалісти рекомендують купляти Shell тільки в офіційних представників марки. Інтернет-магазин «Капот» відноситься саме до таких представників. Купляйте моторне мастило Шелл у нас – та будьте впевнені в надійному захисті вашого автомобіля.