Каталог запчастин RENAULT


Автозапчастини до Рено


Ознайомтеся з оглядами оригінальних запчастин Рено в нашому каталозі. Дізнайтеся про особливості оригінальних автозапчастин, а також про те, де вони виробляються. Зробіть свій вибір та купіть потрібні автозапчастини "в два кліка", не переплачуючи.

Крім оригінальних запчастин для Рено, ми пропонуємо широкий вибір перевірених аналогів, які ідеально підходять для вашої машини.

Якщо у вас немає можливості підібрати запчастини самостійно, зверніться до відділу продаж за телефоном нижче, чи залишіть просту заявку на підбір запчастин Рено на нашому сайті.

Наш склад із широким асортиментом оригінальних комплектуючих та перевірених аналогів для Renault – це джерело користі для вашого авто й бюджету. Забезпечуємо запчастинами для таких моделей Renault: Логан, Дастер, Меган 3, Сандеро, Кенго, Трафік, Майстер, 19, Флюенс, Сімбол, Ларгус, 21, Лагуна, Кліо, Espace.

Хочете оперативно дізнатися про актуальні ціни на запчастини для вашого авто? Просто зверніться у відділ продаж, або залиште заявку на сайті!

Виробник Рено


Рено – це один iз перших французьких виробників авто. Почавши свою історію в 1899 році, в якості сімейного виробництва, згодом підприємство стало стратегічно важливим для Французької Республіки.

На даний час в корпорацію Renault входять такі дочірні автомобільні підприємства:

  • Dacia (Румунія)
  • Samsung (Південна Корея)
  • АвтоВАЗ (Росія)

Виробник Renault в 2015 році зайняв 10 місце в світі за обсягом продажів. Водночас альянс Renault-Nissan зайняв 4 місце. Це свідчить про великий потенціал компанії та довіру покупців до цієї марки.

В минулому компанія Рено володіла підрозділом Truck (виробництво вантажних та військових авто), який відомий якістю й доступністю машин на нашому ринку. З 2001 року Truck входить до складу і стає дочірньою компанією Volvo Truck.

Підприємство Рено не залишається байдужим до автоспорту, виступаючи в якості постійного учасника й показуючи чудові результати в Ралі, Формулі 1, Формулі Е. Дослідження Renault у сфері математичного моделювання кривих кузова автомобіля досі актуальні. Вони стали частиною великого внеску в розробку комп'ютерної графіки.

Оригінальні запчастини Renault


В нашому магазині є повний набір оригінальних запчастин для Renault. Всі запчастини цього виробника виготовляються у Франції. Проходять детальний огляд і відповідають всім сучасним стандартам якості. Ми співпрацюємо тільки з офіційними дилерами в Україні, гарантуючи придбання оригінальних запчастин.

Купляйте оригінальні запчастини в Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України без затримок і переплат. Наш інтернет магазин працює з усіма регіонами України. Доправляємо запчастини навіть у найвіддаленіші населені пункти.

Всі оригінальні запчастини та комплекти ТО для наших клієнтів відправляємо безкоштовною доставкою.