Каталог запчастин Mobis


Запчастини Хендай Кіа


Мобіс – це виробник запчастин для Хендай та Кіа. Під цією маркою Hyundai виробляє запчастини та комплектуючі для своїх авто. Штаб-квартира виробництва знаходиться в Сеулі, Північна Корея. Mobis спеціалізується на автозапчастинах, але сама компанія, крім цього, займається виробництвом морських суден і комплектуючими.

Hyundai Mobis почала свою історію в 1977 році. За короткий проміжок часу їм вдалося завоювати глобальний ринок і закріпитися в якості надійного виробника "топових" авто і запчастин.

Корейські автозапчастини


Запчастини Мобіс завжди відповідали найвищим міжнародним стандартам. Всі оригінальні запчастини виробляються тільки в Кореї. Вплив і попит компанії поширюється по всьому світу, компанія розрослася в своїх виробничих потужностях. З'явилися заводи в Європі (Словаччина) і США, де збираються вузли та авто.

Запчастини для корейських авто завжди відрізнялися попитом. Що не дивно, адже жоден аналог не може зрівнятися з якістю оригінальних запчастин Hyundai. В нашому каталозі зібрані огляди найпопулярніших запчастин Кіа і Хендай. Під єдиним брендом Мобіс ви зможете ознайомитися з усім переліком запчастин для корейських авто, їх цінами, а також зможете купити запчастини в нашому магазині.

Якщо ви не знайшли потрібну запчастину, наші менеджери допоможуть вам із правильним підбором.

Оригінальні запчастини Кіа. Як відрізнити підробку від оригіналу?


В наш час часто зустрічаються підробки оригінальних запчастин. Боротися з фальсифікатом стає все важче. Залишається сподіватися на сумлінність продавців і власний досвід.

Наш магазин співпрацює тільки з перевіреними постачальниками й офіційними дилерами запчастин Mobis, що виключає можливість придбання підробленої запчастини. Ми відповідально ставимося до поставок запчастин, надаємо гарантію на нашу продукцію та перевіряємо кожну позицію замовлення.

Купляючи запчастину, хочеться бути впевненим в її справжності. Для цього ми зібрали кілька підказок, які вбережуть вас від підробки:

  • Оригінальні запчастини повинні бути в коробці або герметичній упаковці.
  • На ній повинен бути стікер (у випадку м'якої упаковки), або текст на одній зі сторін твердої упаковки, де буде вказано назву завода-виробника, марку й модель (застосування), а також оригінальний каталожний номер.
  • Головна відмінність – це стікер із голограмою, наклеєний на місце відкриття коробки, або на стікер зі штрих-кодом. Упаковка повинна бути акуратною.

Купити запчастини на Хендай дуже просто. Якщо ви не знайшли необхідну вам запчастину – зверніться до відділу продажів, або залиште заявку на сайті.