Каталог запчастин MANN-FILTER


Манн Фільтр


Mann + Hummel – це німецька компанія зі штаб-квартирою в Людвіґсбурзі, Німеччина. Була заснована в 1941 році Адольфом Манном і Еріхом Гуммелем, сім'ї яких досі є власниками підприємства.

Mann Filter – основний напрямок цього виробника фільтрів. Компанія поставляє повітряні, паливні, мастильні фільтри та фільтри салону на конвеєри відомих виробників авто. Продукція Mann завжди відрізнялася високою якістю, в якій ви самі зможете переконатися, ознайомившись із нашими оглядами.

Ми співпрацюємо з офіційними дилерами продукції Манн в Україні, що гарантує якість фільтрів та їх справжність. В нашому каталозі автозапчастин ви знайдете інформативні й неупереджені огляди, актуальні ціни, а скориставшись зручною формою замовлення на сайті, зможете придбати кращі зразки популярної продукції Манн Фільтр. Якщо вас будуть цікавити інші фільтри, наші менеджери здійснять професійний індивідуальний підбір фільтра для вашого авто, з урахуванням його стану й характеристик.

Мастильний фільтр


Парт-номер цієї групи запчастин завжди починається з літери "W". Основна маса фільтрів виробляеться в Німеччині, але є й інші джерела оригінальної продукції. Заводи підприємства розподілені по 80 країнам світу. Також є дочірні фірми:

  • Wix Filters
  • Filtron
  • Purolator

Ці компанії виробляють мастильні, повітряні і паливні фільтри під брендом MANN Filters. Виробничі потужності підприємства є також в Україні.

Ми забезпечуємо нашим покупцям в Україні доступ до всієї лінійки продукції Манн. На нашому сайті легко дізнатися про актуальні ціни й придбати потрібну деталь за вигідною ціною.