Каталог запчастин Knecht-Mahle


Mahle Knecht


Компанія почала свою історію в 1920 р., в Німеччині, і з тих пір першого грудня співробітники святкують День народження цього авторитетного виробництва.

Першою деталлю, яку виробив завод Мале, був легкосплавний поршень для двигуна внутрішнього згоряння. З цього моменту Mahle виготовляють і постачають запчастини для двигунів та фільтруючі елементи на конвеєри відомих виробників авто.

Заводи фірми розподілені по всьому світу. Штаб-квартира знаходитися в Німеччині. Дослідницькі центри є в Австрії, Великобританії, Індії, Китаї, Бразилії, Японії та США.

Фільтр Mahle


Knecht – це основна назва бренду, під яким Mahle продає фільтри в Україні.

Кнехт завжди відповідав найсуворішим критеріям якості продукції. Не дарма такі марки, як Mercedes, Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda, Seat та інші довірили компанії Мале виробництво фільтрів і комплектуючих для своїх двигунів.

Мастильні фільтри Knecht встановлюються на переважну більшість автомобілів з заводу. В нашому каталозі ви зможете самі переконатися, наскільки добре зібрані фільтри Кнехт.

Де придбати Кнехт


Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами продукції Knecht Mahle в Україні.

Наші менеджери зможуть професійно надати допомогу, щодо підбору фільтра, а також надати повну інформацію про особливості його застосування.

На нашому складі завжди є в наявності популярні моделі Кнехт: OC90, OC384, OC196 і так далі. Тому у нас ви зможете вигідно придбати фільтри й отримати їх в найкоротший термін.