Каталог запчастин HONDA


Автозапчастини Хонда


В нашому інтернет-магазині ви ознайомитеся з оглядами популярних запчастин Хонда. Ми детально розберемо всі особливості запчастин. Дізнаємося про країну-виробника. Розглянемо характеристики, плюси й мінуси оригінальних запчастин.

Якщо ви не знайшли огляд потрібної запчастини, наші менеджери підберуть її для вас, проконсультують з усіх питань, пов'язаних із експлуатацією та якістю, розкажуть про її характеристики. Ви зможете зробити правильний вибір і купити запчастину, яка ідеально підійде до вашого авто.

На нашому складі є оригінальні запчастини та перевірені аналоги для моделей Хонда: Цивік 4d, 5d, Акорд 5, 7, 8, СРВ 3, Джаз, Легенд, Пілот, Кросстур, Концерто та інших.

Ми працюємо тільки з перевіреними та офіційними дилерами запчастин, що виключає придбання підробки або неякісної деталі.

Оригінальні запчастини


Наш магазин працює з офіційним дилером оригінальних запчастин Honda в Україні. Крім оригінальних запчастин, ми пропонуємо нашим клієнтам оригінальну моторну оливу Honda американського зразка.

Honda – це японська компанія, яка почала свою історію в 1948 році. Вже у 60-х роках Хонда стає лідером продажів мотоциклів у Японії. А в наш час цей гігант автопрому лідирує з продажів ДВС у світі. Виробництво ДВС Хонда не обмежується автомобілями. Honda виробляє двигуни для човнів, мотоциклів, газонокосарок, важкої промисловості.

Виробничі потужності компанії розподілені по всьому світу. Головні заводи з виробництва автозапчастин знаходяться в Японії та США. У 2015 році Хонда стала першою іноземною компанією в США, в якої обсяг експорту автомобілів зі Штатів перевищив обсяги продажів для внутрішнього ринку – на 20 тисяч екземплярів.

Купити запчастини на Хонду в Україні


Багато хто помилково вважає, що в Україні важко знайти оригінальні запчастини на Хонду, оскільки оригінали виробляються в Японії, а їхньої доставки доводиться чекати довше місяця. Років з 10 тому така ситуація була звичною. Проте зараз все змінилося, оскільки вітчизняний ринок японських марок авто збільшився, а попит на оригінальні комплектуючі "підштовхнув" пропозицію.

Ми працюємо безпосередньо з офіційними дилерами оригінальних запчастин Хонда в Україні. Купити запчастину в нашому магазині не складно. Терміни поставки не перевищують 3 робочі дні. На складі завжди є комплектуючі з основніих позицій каталога для популярних авто.

Всі оригінальні запчастини та комплекти ТО ми відправляємо для наших клієнтів безкоштовною доставкою. Якщо ви перебуваєте в Одесі, Харкові, Києві, Дніпрі чи в інших регіонах України, то отримаєте своє замовлення оперативно.