Каталог запчастин CASTROL


Словосполучення «моторне мастило Кастрол» є настільки ж близьким щирим автолюбителям, як і слово «двигун». Ці речі практично неможливо уявити одну без одної, якщо стоїть завдання забезпечити безперебійну роботу та довголіття мотора.

Історія бренду розвивається з початку 20-го сторіччя. Після розбіжностей з начальством, менеджер британської нафтової фірми Чірс Вейкфілд прийняв революційне рішення відкрити аналогічний бізнес, ставши конкурентом колишньому роботодавцю.

Через короткий час, компанія Кастрол стала провідним виробником та експортером мастильних матеріалів для всіх напрямків машинобудівельної та промислової діяльності, судноплавства, сільського господарства, навіть відіграла ключову роль в космічній програмі.

Сьогодні бізнес-мережа компанії охопила більше 130 країн та 800 портів, сумарна кількість працівників у всіх відділеннях корпорації перевищує 12 тис. чоловік. Спектр продуктів, окрім моторних мастил, містить:

  • рідини для трансмісій;
  • мастила для ланцюгів;
  • воскові мастила;
  • рідини для охолодження;
  • рідини для підвісок;
  • гальмівні рідини;
  • консистентні мастила;
  • очищувачі;
  • засоби техобслуговування, тощо.

Продукти компанії демонструють настільки високу надійність, що спеціально розроблене мастило Кастрол було затверджене НАСА в якості єдиної речовини, яка здатна забезпечити повний захист механізмів марсохода Curiosity в температурних межах від -80 до +204 градусів за Цельсієм. І вона блискуче впоралася з завданням під час мандрівки на «червону планету».

Мастило Кастрол: відгуки, які свідчать про головне

На незалежних площадках і форумах, присвячених моторному мастилу Кастрол, 97% відгуків – позитивні. Що стосується негативу, говорять про надмірне «горіння» мастила й механічні шуми. Однак такі автори чесно зізнаються, що не в курсі, було мастило оригінальним, або підробкою. Не дивно: як і будь-який топ-продукт, Кастрол став «натхненням» для більш-менш грамотних фальсифікаторів. Кількість підробок на ринку буквально зашкалює, а відрізнити їх від оригіналу до придбання дуже важко.

Часто суперечки у відгуках на форумах крутяться навколо використання двох модифікацій Кастрола: 5w40 та 5w30. Уникнути непорозумінь легко, якщо запам’ятати, що в першу чергу варто орієнтуватися на рекомендації виробника авто. Дуже часто покупці залишають позитивні відгуки щодо 5w40, завдяки здатності цієї «літньої» варіації відмінно працювати навіть в морози.

Особливе захоплення вітчизняних покупців викликають продукти Магнатек та Edge. Магнатек приваблює особливими «інтелектуальними» молекулами, які створюють додатковий шар захисту, що активується під час нагрівання, відмінно утримується та попереджає швидке зношування поверхонь.

Castrol Edge: титанічна сила захисту

Група моторних мастил Edge створена на основі інноваційної технології Titanium FST. Продукт створює мастильну плівку підвищеної міцності «на розрив», допомагаючи знизити тертя та зберігаючи мотор під час екстремальних навантажень. Секрет успіху – в сполуках титану, які містяться у складі речовини.

Лінійка складається з двох видів: Castrol Edge та Castrol Edge Turbo Diesel. Другий вид призначений для дизельних двигунів. Обидва різновиди можна придбати в інтернет-магазині «Капот» за ціною виробника. Наша доставка безкоштовна по всій території України.

Вам не доведеться думати про те, як відрізнити підробку мастила Кастрол, якщо купите його в інтернет-магазині «Капот». У нас є всі офіційні сертифікати й документи, які підтверджують походження та якість продукції.