Огляд фільтр масляний MANN-FILTER W610/6

Країна виробник:
Німеччина
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 4
Ресурс: 4
Ціна:
178 ₴

Фільтр якісний, зібраний із хороших матеріалів. Хороші протидренажний та перепускний клапани. Недолік – фільтрувальний елемент зроблений із тонкого паперу.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний MANN-FILTER W610/6

 • Класична впізнавана коробка Mann у стандартних зеленому та жовтому кольорах. Вказано парт-номер запчастини, наведено інформацію щодо застосування в автомобілях Honda. Вказана країна виробництва – Німеччина, це підтверджує інформація на штрих-коді.

  Фото Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6 Фото 2 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6
 • Корпус фільтра чорного кольору, з білим принтом. На корпусі фільтра вказана країна-виробник. Всередині корпуса немає слідів фарби.

  Фото3 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6 Фото 4 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6
 • Фільтрувальний папір простий, без синтетичних елементів, проте щільно укладений. Папір тонкий, не рветься "на згин пальця". Слідів герметика немає. Всередині фільтрувального елемента також все чисто.

  Фото5 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6 Фото 6 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6
 • Протидренажний клапан силіконовий, відмінно повертається до початкової форми. Перепускний клапан круглої форми, з гумовим покриттям.

  Фото7 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6 Фото 8 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6
 • Притискна планка низького профіля, це заощаджує місце для фільтрувального елемента. Різьба виконана точно, є додаткові канавки. Гумове ущільнювальне кільце прямокутне в розрізі, порівняно м'яке.

  Фото9 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6 Фото 10 Фільтр масляний MANN-FILTER W610/6