Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
295 ₴

Фільтр відмінний. Хороший фільтрувальний елемент з великою площею фільтрування. Ущільнувальне кільце та мідна шайба – в герметичній упаковці. Все виготовлено та зібрано на найвищому рівні.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco

 • Класична впізнавана коробка Knecht в помаранчевому та білому кольорах. На коробці вказано парт-номер, рекомендації, щодо застосування для автомобилів групы VAG, країна виробництва – Австрія. Проте на штрих-коді вказано в якості країни-виробника Німеччину.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco
 • Фільтрувальний елемент зі щільно укладеним фільтрувальним папером. Папір цупкий та широкий, містить синтетичні домішки для подовження терміну експлуатації та покращення фільтрування. Все охайно, сліди герметика відсутні.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco
 • Всередині фільтра теж все охайно. Сліди герметика відсутні.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco
 • Засувки зроблені з пластмаси, міцні. Зверху на пластику вибито: парт-номер запчастини, назву країни виробництва, дату виробництва, в нашому випадку – 01.02.2017.

  Фото6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco
 • В комплект для заміни мастила входить гумове ущільнювальне кільце, кругле у розрізі, порівняно м'яке, та мідна шайба. Вони упаковані герметично. На упаковці вказані парт-номер фільтра й дата зборки, в нашому випадку – 22.01.2017.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OX164DEco