Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
197 ₴

Відмінний фільтр, який повністю виправдовує вкладення. Не дивлячись на слабку зборку, через яку фільтр легко піддається механічному впливу, всі деталі виконані акуратно й професійно. Фільтруючого матеріалу порівняно небагато, але він щільний, товстий, укладений якісно. Протидренажний клапан високої якості, еластичний, добре витримує мороз. Ущільнювач посаджений та зафіксований надійно. В цілому, фільтр на тверду «п’ятірку».

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198

 • Розглядаємо та аналізуємо стан оригінального мастильного фільтра Knecht Mahle OC 1198. Фірмова упаковка біло-помаранчевого кольору, акуратна, зі щільного, жорсткого картону, високого класу, зі спеціальними прорізами та вказанням повної інформації про фільтр: країна-виробник (Австрія), парт-номер, застосування, оригінальний номер. Поліграфія високої якості, назва бренду продубльована кілька разів, є штрих-коди, піктограми та QR-код.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • На фільтрі бачимо 8 дренажних отворів. Ущільнювач квадратний у розрізі, помірно пружний, не жорсткий. Спеціальний профіль посадочної канавки попереджає обертання та випадіння. Різьба якісна, рівна, гладка, без абразивних залишків матеріалу.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Корпус чорного кольору з білим принтом. Принт чіткий, розбірливий, якісний. Загальне фарбування рівномірне, також якісне, чинить добрий спротив намаганням подряпати. Інформація на корпусі вказує на модель фільтра, є інструкція, щодо застосування, виконана у вигляді піктограм, вказана країна виробництва (Австрія) і дата виробництва у форматі день/місяць/рік.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Всередині на стінках корпусу зустрічаються осередки корозії, є сліди фарби.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Котушка відносно велика, займає практично весь простір, хоча й невисока (4,5 см). Фільтруючий матеріал укладений рівномірно, акуратно. Не піддається спробам розірвати, гнеться важко. В цілому, матеріал відмінної якості, щільний. Складки товсті. Краї штори мають клейове з’єднання.

  Фото9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • На котушці також є дата виробництва, яка відрізняється від дати, вказаної на фільтрі. Пружина стандартна, невелика, з однаковим діаметром зовнішніх та внутрішніх витків. Для неї передбачено посадкове місце.

  Фото11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Фільтруючого матеріалу небагато, укладка не часта. Нанесення клею акуратне, напливи помітні лише в одному місці, і то незначні (злегка виступають за край верхньої частини). Зборка котушки ненадійна, деталь легко піддається спробам розламати. Обойма з крупними отворами.

  Фото13 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 14 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Габарити штори фільтр-елементу: довжина 123 см, ширина 4,2 см, корисна площа – 516,60 см2. Середні показники, однак цей фільтруючий матеріал виграє за рахунок високої щільності та товщини. Матеріал крупноволокнистий, піддавався додатковому пресуванню задля жорсткості.

  Фото15 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 16 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Протидренажний клапан якісний, виконаний акуратно, чорного кольору, перекриває відмінно. Еластичний, моментально відновлює початкову форму після механічного впливу. При низьких температурах не стає занадто жорстким, і швидко повертає собі еластичність при підвищенні температури.

  Фото17 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 18 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198
 • Різьба на фільтрі рівна, чиста, акуратна, без задирок та частинок матеріалу, зі спеціальною канавкою.

  Фото19 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198 Фото 20 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1198