Огляд фільтр масляний CHAMPION COF100208S

Країна виробник:
КНР
Наша оцінка:
Якість: 3
Доступність: 5
Ресурс: 4
Ціна:
67 ₴

Помічена неакуратна різьба та задири на торці. Основний прорахунок – протидренажний клапан із неякісної резини, котра не гарантує повноцінне перекриття отворів, особливо за пониженої температури навколишнього середовища. Кільце ущільнювача також занадто жорстке. Деінде зустрічаються сліди герметика. Фільтруючого матеріалу багато, але він тонкий. Висновок: недостатньо якісні матеріали, котрі відповідають за основні функції фільтра при доступній ціні деталі. За відгуками покупців, фільтр схильний «підтікати», особливо в холодну пору року.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний CHAMPION COF100208S

 • Мастильний фільтр, який ми представляємо вашій увазі, вироблено в Китаї, про що свідчить напис на примітній, яскравій коробці, де поєднано декілька кольорів, від помаранчевого, до чорного. На стікері – чітко видимі штрих-код, назва моделі та вказання на можливість застосування для Honda Civic VII. Також на коробці видно лого виробника та QR-код. Горловина фільтра упакована в плівку, щоб убезпечити від потрапляння пилу.

  Фото Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 2 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Основний колір корпусу – чорний. Також на ньому видно логотип виробника, попереджувальні піктограми. Стінки корпусу рівні, гладкі, товщина помірна. Зсередини також все гладко, без дефектів. Слідів іржі, фарби не виявлено.

  Фото3 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 4 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Котушка фільтра порівняно великої висоти. Матеріал фільтра з частою укладкою, його багато. Тут були виявлені сліди герметика. Зсередини вони також присутні, але в невеликій кількості, тому в цілому котушка має досить акуратний вигляд.

  Фото5 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 6 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Перепускний клапан має один отвір. Різьба з канавками всередині. Помітні недоліки нарізки, задири. На торці також можна легко помітити задири, однак вони не відпадають. В цілому, кришка доволі масивна. Тиск, необхідний для відкриття клапану – 1,2 бара.

  Фото7 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 8 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Гумове притискне кільце квадратне в розрізі, відчутно жорстке, і скоріше за все, при низьких температурах стає ще більш твердим. Протидренажний клапан – з не наякіснішої резини, з легким та доволі хистким пелюстком. Однак початкову форму приймає через силу, не дивлячись на м’якість.

  Фото9 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 10 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Клапан не справляє враження надійного і, найвірогідніше, закриває дренажні отвори недостатньо щільно. Тобто, можна очікувати зсувів та протікання при знижених температурах. Пружина досить жорстка, звужується до середини. Таким чином, внутрішні витки вкладаються в зовнішні, забезпечуючи додатковий простір всередині фільтра.

  Фото11 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 12 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S
 • Матеріал фільтра досить тонкий, сильно просвічує, однак довжина штори велика – 179 см, і укладена вона часто. Загальна площа – 1074 см2 при ширині 6 см. При розгляді навпроти світла не виявлено отворів та ділянок з нерівномірною товщиною. Тобто, мала товщина фільтруючого матеріалу в достатній мірі компенсована його об’ємом.

  Фото13 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S Фото 14 Фільтр масляний CHAMPION COF100208S