Огляд фільтр масляний MANN-FILTER W7008

Країна виробник:
Німеччина
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
130 ₴

За всіма параметрами, це один з кращих фільтрів на ринку та у виробника. Якісна зборка, відмінні матеріали, готові до будь-яких випробувань – фільтр на тверду «п’ятірку»!

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний MANN-FILTER W7008

 • Упаковка фільтра – класична картонна коробка в жовтому та зеленому кольорах. На ній повна інформація, щодо застосування, найменування виробника й деталі, піктограми, штрих-код, країна виробництва (Німеччина), адреси представництв на кількох мовах.

  Фото Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 2 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Корпус фільтра білого кольору, з чітким, не розмитим чорним принтом. Більша частина інформації дублюється з коробки, плюс – є експлуатаційні піктограми. Зборка навіть ззовні викликає довіру, дуже акуратна.

  Фото3 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 4 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Чиста й рівна різьба фільтра, без задирок та залишків металічного пилу. П’ять вхідних отворів. Ущільнювальне кільце помірно жорстке, не втрачає еластичності при суттєвому зниженні температури. Щільно сидить в канавці, витягнути складно, потрібно прикладати зусилля.

  Фото5 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 6 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Всередині касети видно рівну й чисту поверхню, без зайвих напливів герметика, з акуратними отворами й завальцьовкою. Видно, що клей нанесений рівно й в помірній кількості. Користувачі відмічають, що в оригінальних виробах метал касети завжди матовий.

  Фото7 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 8 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Перепускний клапан тугий, відкривається при 1,0 бар. В цій моделі використовується в якості притискного елементу пружна металева пластина.

  Фото9 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 10 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Протидренажний клапан дуже еластичний та м’який, силіконовий, світлий. На ньому видно витіснений логотип виробника. Легко зхлопується та повертається в початкову форму після стискання, відмінно виявляє себе в роботі, добре сидить на своєму місці.

  Фото11 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008
 • Гофра укладена рівно, акуратно, надійно закріплена, тяжко відривається. Складки щільні, як і сам матеріал. Фільтруючий матеріал ворсистий, практично не піддається спробам розірвати, жорсткий.

  Фото12 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008 Фото 13 Фільтр масляний MANN-FILTER W7008