Огляд фільтр масляний MANN-FILTER W67/1

Країна виробник:
Німеччина
Наша оцінка:
Якість: 4
Доступність: 5
Ресурс: 4
Ціна:
121 ₴

Хороший, але не ідеальний фільтр. Акуратна зборка, відсутність корозії під час довгого зберігання. Відмінний, чуттєвий протидренажний клапан. Мінус – мало фільтруючого матеріалу, хоча щільність його висока й рівномірна.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний MANN-FILTER W67/1

 • Розглянемо особливості мастильного фільтра Mann 67/1. Коробка в класичних зеленому та жовтому кольорах. На ній чіткий принт: назва деталі, виробник, парт-номер, застосування. Інформація подана на кількох мовах.

  Фото Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1 Фото 2 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Корпус самого фільтра – чорний з білим, трохи розмитим принтом. Інформація дублює ту, яка на коробці, плюс – є піктограми з поясненням, щодо застосування. Вказується країна виробництва – Німеччина.

  Фото3 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1 Фото 4 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Котушка фільтра – 4 см висотою. Матеріал фільтра з середньою щільністю укладки, сам доволі тонкий. Однак не рветься при згинанні. Укладка рівномірна, з ледь помітним перекосом.

  Фото5 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1 Фото 6 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Перепускний клапан – в один отвір, пружний, прорезинений. Діаметр – 13 мм. Відкривається тяжко, під тиском в 1,9 кг (1,5 бар). На стінках всередині корпусу не знайдено слідів герметика або іржі, поверхні чисті.

  Фото7 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1 Фото 8 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Різьба фільтра акуратна, з додатковими канавками, нарізана рівно, крупинок металу та задирок не знайдено.

  Фото9 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Ущільнювальне кільце квадратне в розрізі, жорсткувате. Але за відгуками користувачів, добре зберігає герметизацію, навіть в морози.

  Фото10 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Протидренажний клапан світлий, із силікону. Пелюстка помірно м’яка й пружна. Зхлопується й повертає форму після деформації легко. Відмінно виявляє себе у справі.

  Фото11 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1 Фото 12 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Штора фільтруючого матеріалу довжиною 128 см, шириною 2,7 см, що дає корисну площу фільтрації 345,60 см2. Це доволі скромні показники.

  Фото13 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1
 • Ось як виглядає штора Mann 67/1 на просвіт порівняно з еталонним Nitto. Видно, що у фільтруючого матеріалу W67/1 щільність вище, а просвітів менше.

  Фото14 Фільтр масляний MANN-FILTER W67/1