Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC986

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
125 ₴

Мастильний фільтр Knecht Mahle OC986 – один з кращих зразків на ринку. На його користь свідчить міцна зборка, яка практично не піддається механічному впливу, відмінна якість всіх комплектуючих, а головне – наявність дуже щільного фільтруючого матеріалу, котрий виграє за рахунок товщини й рівної, акуратної укладки. Резинові елементи (ущільнююче кільце й клапан) демонструють помірну м’якість, високу якість і добре зберігають фізичні властивості в різних кліматичних умовах.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC986

 • Розглянемо мастильний фільтр Knecht Mahle OC986. Коробка в корпоративному стилі, з міцного картону, проклеєні з’єднання. Основні кольори – помаранчевий та білий. На коробці нанесені: назва (на декількох мовах) і парт-номер деталі, порядковий номер, застосування, промислові піктограми, назва бренду. Текст вказує на австрійське виробництво, штрих-код – на походження з Німеччини.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Корпус фільтра чорного кольору, глянцевий, з рівним, чітким білим принтом. Інформація дублює ту, яка є на коробці: назва виробника й деталі, парт-номер, піктограми про застосування й встановлення, вказана країна виробництва – Австрія.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Ущільнювач квадратний в розрізі, помірно м’який. Тримається відмінно за рахунок спеціального профілю канавки й технологічних загинів бортика в кількох місцях. Не зсувається, виймається важко. Різьба фільтра відмінна, чиста й рівна. На дотик відмічалася деяка шорсткість, вірогідно, залишки знятого під час нарізання матеріалу. Є 8 вхідних отворів. Фільтруючий елемент укладено акуратно, доступний для огляду простів всередині обойми чистий.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Під час розтину стає зрозумілим, що пружина потужна, а котушка займає практично весь простір всередині корпусу. Протидренажний клапан порівняно невеликий, чорний, резиновий, щільно сидить на своєму місці. Є трохи облою. Гума м’яка, клапан зхлопується легко й одразу ж повертається до початкової форми. При продувці злегка пропускає повітря.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Всередині корпусу є незначні сліди фарби, але в основному все чисто.

  Фото9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Так виглядають котушка й пружина. Котушка з фірмовим пояском. Пружина стандартна, з однаковими діаметрами витків, але доволі висока.

  Фото11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Фільтруючий матеріал укладений нечастими складками, однак на вигляд щільний. На дотик – чинить сильний спротив спробам зім’яти, добре закріплений. Укладка акуратна, без перекосів. Перепускний клапан «пружинного» типу, великий у діаметрі. Відкривається при тиску 1 бар. На кришці видно сліди точкового зварювання. Всередині обойми та ззовні не видно надлишків герметика.

  Фото13 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 14 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • На просвіт видно, що фільтруючий матеріал дуже щільний і майже не пропускає світло. При детальному огляді всередині також все акуратно, без надлишків клею. Розбирається котушка вкрай важко, що вказує на дуже якісну зборку й закріплення фільтруючої штори. Обойма з акуратними, невеликими отворами, невелика в діаметрі. Щільна, жорстка проклейка та закріплення всіх елементів.

  Фото15 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 16 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986
 • Так виглядає фільтруюча штора в розгорнутому вигляді. Її площа – 738 см2. Краї з’єднані металічною затискною пластиною. На просвіт матеріал також демонструє структуру з рівномірно високою щільністю.

  Фото17 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986 Фото 18 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC986