Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC606

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
126 ₴

Ще один мастильний фільтр, котрий підтвердив авторитет Knecht Mahle: відмінна, міцна зборка, якісно виконані та підігнані комплектуючі, продумана, ергономічна конструкція. Що стосується фільтруючого матеріалу – його товщина та частота укладки не настільки великі, як у деяких фільтрів цього виробника, однак щільність матеріалу та велика площа штори викликають повагу. Загальний висновок – фільтр відмінний, довговічний, надійний, повністю виправдовує очікування.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC606

 • Розглянемо упаковку та склад мастильного фільтра Knecht Mahle OC606. Коробка міцна, картонна, з’єднана без допомоги клею. Основні кольори – помаранчевий та білий. На коробці багато разів дублюється назва бренду. Є парт-номер та порядковий деталі, назва деталі на кількох мовах, найменування виробника, вказівки щодо застосування. На тильній стороні видно QR-код, вказується країна виробництва – Австрія. Штрих-код вказує на Німеччину.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Корпус фільтра класичного чорного кольору, з хорошим, якісним фарбуванням. На ньому – білий чіткий та не розмитий принт з назвою бренду, парт-номером деталі, піктограмами застосування й встановлення, назвою країни виробника (Австрія). Корпус дуже акуратний. На тильній стороні немає дати виробництва.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Кільце-прокладка зі щільної, але м’якої резини, і щільно сидить на своєму місці – цьому сприяє спеціальний профіль та загини країв бортика канавки. Ущільнювач квадратний в перерізі. Різьба без зауважень: чисто виконана, з канавками, гладка, без задирок. Хоча на ній вже видно незначні сліди окислювальний процесів, через які різьба втратила блиск і набула легкої жовтуватості. Бачимо шість впускних отворів фільтра.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Протидренажний клапан білого кольору, силіконовий. М’який, після стискання миттєво повертає початкову форму. Якісно, акуратно виконаний Прилягає відмінно, також добре тримає при перевірці на продув, легко зхлопується.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Простір всередині корпусу відносно чистий, є невеликі сліди фарби.

  Фото9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Котушка заповнює майже весь простір. Характеризується на перший погляд дуже щільною, міцною та акуратною зборкою. Є «фірмовий» поясок. Матеріал та складки не дуже товсті. Однак сам матеріал щільний, укладений акуратно, рівно, хоч і нечасто. Спробам розірвати опирається добре. Проклейка також акуратна, кількість клею помірна. Немає зайвих напливів та підтікань.

  Фото11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Пружина міцна, дуже пружна. В торці котушки для неї передбачене гніздо, щоб вивільнити більше місця для фільтруючого елементу. Перепускний клапан великий (17 мм), пластиковий, світлий, просвічує, але на дотик дуже тугий. Відкривається при тиску 1,44 бар (3,2 кг). Зборка зі сторони перепускного клапану дуже якісна, видно сліди точкового зварювання в 6 місцях.

  Фото13 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 14 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Всередині котушки чисто, немає слідів корозії та клею. Нанесення герметика – без надлишків, ретельне. На просвіт фільтр-елемент пропускає мало світла, отвори невеликі. Котушка після розпилювання розламується важко, що вказує на якісні матеріали й відповідальну зборку.

  Фото15 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 16 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606
 • Корисна площа фільтрації – 858 см2. На просвіт фільтруючий матеріал без вад, рівномірно щільний. Приклеєний по торцям дуже якісно, рівно.

  Фото17 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606 Фото 18 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC606