Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC495

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
137 ₴

Фільтр відмінної якості: акуратна зборка, дуже щільний фільтруючий матеріал. Є деякі сумніви, стосовно протидренажного клапану, оскільки його розміри, якість матеріалу та реакція на механічний вплив не ідеальні.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC495

 • Фільтр упаковано в класичну коробку Mahle Knecht – зі щільного матового картону, в помаранчевому й білому кольорах, з чітким принтом. Країна виробництва – Австрія.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • В кришці бачимо 8 дренажних отворів. Ущільнювальне кільце напівкруглої форми, діаметром близько 61,5 мм, пружинить при натисканні. Обертається в канавці, але виймається із зусиллям.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • Корпус чорний з білим чітким принтом. Дублюється інформація з коробки, вказується Австрія, в якості країни виробництва, є інструкція у вигляді піктограм та дата виробництва. Висота/діаметр корпусу: 86/66 мм. Вага – 234 г.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • Всередині є незначні сліди фарби, але осередки корозії відсутні, не дивлячись на тривале зберігання у відкритому вигляді. Висота котушки – 66,5 мм, вона займає майже все місце всередині.

  Фото6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • Фільтруючий матеріал дуже щільний та жорсткий, укладений акуратно й рівномірно. На згин не рветься. Всередині котушки є другий перепускний клапан, діаметром 12 мм. Відкривається при зусиллі 50 грам (0,04 бар). Головний клапан – з пружиною особливої форми. Пружина для притискання котушки звичайна, з витками рівного діаметру.

  Фото8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • Фільтруюча штора закріплена відмінно, з країв скріплена металевим затискувачем. Матеріал додатково опресовано. Надлишків герметика всередині немає, все дуже акуратно. Довжина/ширина штори: 128/6,2 см. Корисна площа – 794 см2.

  Фото10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495
 • Різьба фільтра рівна, чітка, з додатковою канавкою. Задирки відсутні. Протидренажний клапан невеликий, резиновий. Злегка затримується реакція при відновленні форми після стискання. Добре закриває отвори.

  Фото12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495 Фото 13 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC495