Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC383

Країна виробник:
Індонезія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 4
Ціна:
102 ₴

Дуже акуратно й професійно виконаний фільтр, котрий демонструє оптимальні експлуатаційні якості. Комплектуючі – на вищому рівні, з кращих матеріалів. Фільтрувальний матеріал щільний, часто укладений, ємний. Мінус – деякі користувачі скаржаться на пружину, яка з часом може ослабнути.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC383

 • Розглянемо особливості мастильного фільтра Mahle Knecht OC383, вирбництва Індонезії. Деталь упакована в класичну коробку помаранчевого й білого кольорів. На оригінальність деталі вказує чіткий принт, фірмовий шрифт, матовий папір коробки. Представлена повна інформація про фільтр.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383
 • Корпус чорний з білим чітким принтом. Інформація на корпусі дублює ту, яка є на коробці. Кришка закрита плівкою. Під нею бачимо 8 вхідних отворів.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383
 • Різьба фільтра рівна, добре прорізана, без задирок. Ущільнювальне кільце посаджене в глибоку канавку, воно квадратне в розрізі, з помірно жорсткого матеріалу. Так виглядає новий фільтр.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383
 • Розглянемо ту ж модель після експлуатації. Перепускний клапан піддається натисканню важко. Протидренажний клапан м’який, еластичний, добре зхлопується та миттєво повертається до попередньої форми, витривалий до знижених температур. Навіть після тривалої експлуатації фільтра немає ознак деградації деталі.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383
 • В якості притискного елементу використовується пружина. Вона доволі пружна, з витками різного діаметру. Однак, за відгуками деяких користувачів, пружина в деяких екземплярах з часом втрачає пружність, що приводить до протічок мастила.

  Фото9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383
 • Котушка відмінної зборки, гофра закріплена міцно, є фірмовий поясок. Укладка фільтруючого матеріалу акуратна, рівномірна й часта. Сам він дуже щільний та ворсистий, тяжко піддається спробам розірвати. Надлишків герметика немає.

  Фото11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383 Фото 12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC383