Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC230

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 3
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
124 ₴

Якщо оцінювати зборку, якість матеріалу фільтр-елементу, ущільнювача та протидренажного клапану, можна із впевненістю сказати, що мастильний фільтр Knecht Mahle OC230 відноситься до найбільш ефективних та практичних моделей. На жаль, під час аналізу виявлено брак – суттєві пошкодження фільтруючого матеріалу, які можуть вкрай негативно позначитися на його роботі. Оскільки брак може бути пов’язаний із заводським виробництвом, нема можливості оцінити його якість вище, ніж на «трійку». Будемо сподіватися, що брак даного екземпляру – виключення.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC230

 • Розглянемо переваги й недоліки мастильного фільтра Knecht Mahle OC230. Фільтр упаковано в міцну картонну коробку, оформлення – корпоративне, в помаранчево-білих кольорах, із назвою бренду, що повторюється. Друк чіткий, розбірливий. На різних сторонах коробки представлена повна інформація про фільтр: назва, парт-номер та порядковий номер, застосування для різних марок автомобілів, оригінальні номери фільтрів, замість яких можна використовувати OC230. Є найменування виробника. В якості країни виробника названо Австрію, але поруч є штрих-код, який вказує на Німеччину. Також присутній QR-код та попереджувальні піктограми.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Корпус фільтра – традиційного для Knecht Mahle чорного кольору з білим принтом, лискучий, акуратно виконаний. Принт чіткий, розбірливий, не розмитий. На корпусі вказана інформація про модель фільтра, інструкція про застосування у вигляді піктограм, дата виробництва, країна виробника (Австрія). Вага фільтра – 267 г.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Кількість дренажних отворів – 5. Ущільнююче кільце кругле в розрізі, помірно м’яке. Вільно обертається на посадковому місці – спеціальні кріпильні загини бортика, як на деяких інших моделях фільтрів Knecht Mahle, відсутні. Не дивлячись на це, посадка ущільнювача доволі щільна, саме по собі кільце не вивалюється, виймається з зусиллям. На тильній стороні кільця є мастило.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Котушка займає майже весь простір всередині корпусу. На стінках корпусу виявлено фарбу, багаточисельні осередки корозії, не дивлячись на малий вік фільтра (всього 6 місяців). За припущенням, це наслідок зберігання в незадовільних умовах.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 8 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Висота фільтруючої котушки – 4,5 см, що небагато, за мірками цього виробника. На котушці є фірмовий поясок. Укладка фільтруючого елементу доволі часта, рівномірна, акуратна. Складки не товсті, але сам фільтруючий матеріал на дотик щільний. Не рветься при перевірці на згин, клей не відривається. Заливка герметиком акуратна, зайві напливи видно тільки в одному місці. Виявлено пошкодження фільтруючого матеріалу на кількох складках – зідрана частина матеріалу.

  Фото9 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 10 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Перепускний клапан – в один отвір, прорезинений. Видно сліди точкового зварювання. Діаметр – 15 мм. Відкривається при зусиллях в 2,8 кг (тиск в 1,55 бар). Пружина з витками різного діаметру, при стисканні вони входять один в інший для економії місця всередині фільтра. Є достатньо заглиблене місце для пружини в корпусі фільтра.

  Фото11 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 12 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Розгорнувши штору фільтрувального матеріалу, можна ще раз переконатися, що він, в цілому, дуже якісний, щільний, хоч і не товстий, його багато. Довжина штори – 239 см, це доволі високий показник. Кінці штори скріплені металевим затискачем. Ширина штори – 4 см. Корисна площа – 956 см2. Видно, що для підвищення жорсткості матеріал додатково опресовано.

  Фото13 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 14 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • На жаль, пошкодження фільтруючого матеріалу виявилися критичними – при перевірці штори на просвіт видно отвори в місцях, де була зідрана частина фільтр-елементу. Також на просвіт видно, що матеріал має рівномірну, високу щільність.

  Фото15 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 16 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Протидренажний клапан пружний, помірно м’який, моментально відновлює форму після стискання, добре зхлопується й тримає. Перекриває отвори відмінно, також надійно сидить на своєму місці, без зсувів.

  Фото17 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 18 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230
 • Різьба вихідного отвору нарізана рівно, акуратно, краї чисті, без задирок та залишків металу. Канавка проглядається слабо, порівняно з іншими фільтрами цього виробника вона менш виразна.

  Фото19 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230 Фото 20 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC230