Огляд фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051

Країна виробник:
Австрія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
136 ₴

Мастильний фільтр Mahle Knecht OC1051 – один зі зразкових виробів цього виробника, що відмінно показав себе в процесі тривалої експлуатації. Надійні матеріали, якісна зборка та доступність роблять його прикладом для виробників аналогічних товарів.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051

 • Зразок мастильного фільтра Mahle Knecht OC1051, який ми розглядаємо, вироблений в Австрії, про що свідчить напис на картонній коробці та штрих-код. Коробка в класичному виконанні, помаранчево-біла, матова, принт чіткий (що також свідчить про оригінальність виробу). Є вся інформація про виріб, його застосування, експлуатаційні піктограми та дані про виробника.

  Фото Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051 Фото 2 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051
 • На котушці – фірмовий поясок Mahle Knecht. Різьба нарізана чітко й рівно, задирок немає. Ущільнювальне кільце сидить достатньо глибоко, квадратне в розрізі, з помірно жорсткого матеріалу. Добре зберігає якості в різних кліматичних умовах.

  Фото3 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051 Фото 4 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051
 • Протидренажний клапан силіконовий, відмінно тримає форму, еластичний, легко зхлопується та миттєво повертає початкову форму. Добре працює при низьких температурах. Перепускний клапан герметичний, тугий при натисканні.

  Фото5 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051
 • В якості притискного елементу в цій моделі використовується пружина. Вона доволі жорстка, не слабне з часом, зберігаючи початкові якості. Витки різного діаметру: внутрішні менші за зовнішні, щоб заощаджувати простір. Всередині котушки чисто, немає напливів та надлишків герметика.

  Фото6 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051
 • Гофра фільтруючого матеріалу укладена акуратно й рівно, міцно закріплена, важко піддається спробам відірвати. Матеріал щільний, ворсистий, товстий, його багато. Корисна площа штори – близько 700 см2. Виріб демонструє відмінні фільтруючі якості. Безумовно, це фільтр №1 для всіх, хто турбується про свій автомобіль.

  Фото7 Фільтр масляний Knecht-Mahle OC1051