Огляд фільтр масляний Blue Print ADT32109

Країна виробник:
Великобританія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
67 ₴

Відмінний фільтр із хорошою зборкою та якісним фільтруючим матеріалом. Площа фільтрації збільшена за рахунок дійсно великої щільності та частої укладки. Гума доволі еластична, і починає втрачати еластичність при більш низьких температурах, ніж більшість інших фільтрів, але й тоді не твердне до критичного стану (принаймні, в нашому кліматі). Перепускний клапан тримає міцно. З мінусів можна відмітити кріплення кришки перепускного клапану на клей та надлишки герметика, котрі можуть при відриві потрапити в ЦПГ. Висновок: фільтр повністю виправдовує фінансові вкладення, демонструє високу ефективність та надійність.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Blue Print ADT32109

 • Розглянемо розпил мастильного фільтра Blue Print ADT32109 виробництва Великобританії, після пробігу автомобіля 3500 км та при сильно забрудненому двигуні. Ось як виглядає новий фільтр. На чорному корпусі – чіткий, насичений принт. Це назва компанії-виробника, веб-адреса його сайту й марка фільтра. Коробка блакитна, з пізнаваним лотогипом – відбитком людського пальця, назвою компанії та стікером з інформацією про фільтр. Штрих-код на коробці також вказує на Британію, як країну виробництва.

  Фото Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 2 Фільтр масляний Blue Print ADT32109
 • А ось як виглядає фільтр після заміни. Звертає на себе увагу якісна зборка корпусу, котра залишилася такою навіть після інтенсивної експлуатації. Помітно також, що різьба чиста, точно нарізана, без задирів. Протидренажний клапан оригінальної конструкції, з доволі жорсткою гумою. Втім, як відмічають користувачі, він лише втрачає жорсткість із пониженням температур, і навіть при мінус 25 градусів зберігає необхідну еластичність.

  Фото3 Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 4 Фільтр масляний Blue Print ADT32109
 • Котушка хорошої зборки. Розміри котушки середні, форма рівна. Но торцях достатньо герметика. В деяких місцях є його незначний надлишок. Фільтруючий матеріал вельми щільний, ворсистий, валяний, укладений часто, рівномірно й акуратно. Є «ребро жорсткості». На другому фото видно зріз фільтра з новим фільтруючим матеріалом для порівняння.

  Фото5 Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 6 Фільтр масляний Blue Print ADT32109
 • Отвори у втулці круглі, рівні, великі. Втулка добре, акуратно й рівно залита герметиком з обох сторін. Деякі побоювання викликає ущільнююче гумове кільце, через те, що його посадочна канавка трошки ширше резинки. Користувачі висловлюють думку, що ущільнювач може виявитися перекошеним або стати на ребро під час неакуратної затяжки фільтра.

  Фото7 Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 8 Фільтр масляний Blue Print ADT32109
 • Перепускний клапан – зі спіральною пружиною, дуже тяжкий при випробуванні натисканням. Під час відкривання кришки видно, що вона посаджена на клей, його багато, і в цьому мінус даної моделі фільтра. Шматки клею можуть легко відриватися і, за припущенням, потрапляти в мастило, а потім – у двигун. Однак на другому колі їх легко відсіює сітка мастилоприймача. У виправдання можна сказати, що цей клей не твердне, залишається еластичним та без абразивних властивостей.

  Фото9 Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 10 Фільтр масляний Blue Print ADT32109
 • На стінках видно частинки відфільтрованого осаду, бруду, сажі, абразивів. Те ж – на фільтруючому елементі. Але «чиста зона» фільтра залишилася в хорошому стані. Тобто, фільтр відпрацював своє завдання на «5». На фото також видно, що стінки корпусу фільтра доволі товсті, гладкі, без дефектів, з рівномірною товщиною.

  Фото11 Фільтр масляний Blue Print ADT32109 Фото 12 Фільтр масляний Blue Print ADT32109