Огляд фільтр масляний Blue Print ADS72101

Країна виробник:
Великобританія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
71 ₴

Фільтр Blue Print ADS 72101 виконаний дуже якісно. Все, починаючи з «чистої», акуратної різьби та зборки, і закінчуючи щільним фільтруючим матеріалом великої площі вказує на довгий період експлуатації фільтра та його високу ефективність. Робота перепускного клапану відповідає найвищому стандарту. Протидренажний клапан також якісний. Ущільнювач з хорошої резини. Ціна виправдовує себе повністю. Єдиний мінус – пружина займає занадто багато місця. Експертна оцінка – «п’ять з плюсом».

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Blue Print ADS72101

 • Коробка фільтру Blue Print ADS 72101 виконана акуратно, у «фірмовому» блакитному кольорі. На коробку нанесено найменування бренду та корпоративний символ – відбиток пальця. Жовта самоклеюча етикетка несе на собі номенклатурне визначення деталі, а також штрих-код, який вказує на країну виробництва – Велику Британію. Це зовнішні ознаки оригінальної упаковки. Разом з тим, користувачі відмічають її малу інформативність, оскільки відсутнє пряме згадування країни-виробника, застосування фільтра та вказівок, щодо заміни. «Плюсом» є ретельна упаковка самого фільтру в поліетиленову плівку, для попередження потрапляння пилу.

  Фото Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 2 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Фарбування фільтра якісне, рівне, є чіткий принт, який повторює дані на упаковці, плюс адресу офіційного сайту виробника. Присутній матричний код з датою виробництва.

  Фото3 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 4 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Зсередини на стінках корпусу можна помітити невеличкі осередки корозії, які не є критичними. Зборка фільтруючої котушки – ретельна, акуратна, надійна.

  Фото5 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 6 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Фільтруючий матеріал щільний на дотик і на вигляд, укладений часто, сильно волокнистий. В місцях кріплення металічних деталей помітні невеличкі напливи клею. Внутрішній простір обойми чистий, якісно організований, з великими отворами. Краї фільтруючої штори утримуються металевим затискачем, він же виконує роль ребра жорсткості.

  Фото7 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 8 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Перепускний клапан тугий при перевірці натисканням. Тиск, який потрібно прикласти для відкривання – 1,0 бар (2,7 кг). Протидренажний клапан з дуже якісної гуми, пружний, легко повертається до попередньої форми після того, як був зім’ятий. Пелюстка тонка, закриває щільно.

  Фото9 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 10 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Нарізка різьби дуже рівна й якісна, без задирок. Ущільнювальне кільце кругле в перерізі, середньої м’якості. При зниженні температури навколишнього середовища не твердне.

  Фото11 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 12 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Пружина якісна, простої конструкції, займає порівняно багато внутрішнього простору. Перевірка фільтруючого матеріалу на світло підтвердила його високу щільність та рівномірність. Довжина штори – 219 см, набагато більше середнього показника, що говорить, зокрема, про великий термін експлуатації та надійність фільтрування.

  Фото13 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 14 Фільтр масляний Blue Print ADS72101
 • Товщина матеріалу теж викликає довіру до виробу. Розглядаючи його під мікроскопом, можна побачити щільну структуру з багатьма тісно переплетеними синтетичними волокнами та комірками фільтруючої решітки різного розміру. Корисна площа фільтрації – 876 см2 при ширині штори 4 см.

  Фото15 Фільтр масляний Blue Print ADS72101 Фото 16 Фільтр масляний Blue Print ADS72101