Огляд фільтр масляний Blue Print ADN12112

Країна виробник:
Великобританія
Наша оцінка:
Якість: 4
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
71 ₴

Фільтр непоганої якості. На його користь свідчить велика кількість фільтруючого матеріалу та його часта укладка, хоча він доволі тонкий та нерівномірний за товщиною. Акуратне, чисте виконання фільтра та чітке, рівне нарізання різьби. З мінусів – притискна пружина порівняно велика, віднімає багато простору в невеликому фільтрі. Гумові деталі (ущільнювач та протидренажний клапан) доволі жорсткі, хоча й рівні. В цілому, фільтр на «тверду четвірку».

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Blue Print ADN12112

 • Розглянемо особливості упаковки й структури нового оригінального мастильного фільтра Blue Print ADN12112. Коробка типова для виробника – «полегшений» варіант (легко мнеться та рветься), блакитного кольору, з фірмовою символікою (відбитком пальця та назвою бренду, яка виконана корпоративним шрифтом). Також на коробці є веб-адреса офіційного сайту. На одній зі сторін коробки – жовтий стікер з модельним кодом виробу, назвою на кількох мовах, штрих-кодом. Штрих-код підтверджує походження – це Велика Британія.

  Фото Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 2 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Корпус із чітким, розбірливим принтом. Загальний фон – традиційно чорний, на ньому білими буквами нанесені найважливіші дані: назва бренду, код виробу, адреса офіційного сайту виробника, інформація про призначення та застосування деталі, інше. Стінки всередині корпусу абсолютно чисті, без слідів іржі, фарби чи клею.

  Фото3 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 4 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Акуратна котушка фільтру – гофра укладена рівно, без перекосів, частими зморшками. Напливів, слідів клею не виявлено. Видно металічну планку, що скріплює. Фільтруючий матеріал на вигляд щільний, ворсистий. Корпус рівний, чистий.

  Фото5 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 6 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Всередині обойми також все чисто, акуратно, рівно, без слідів герметика та іржі. Отвори порівняно великі. Є вкрай незначні потертості покриття. Перепускний клапан дуже невеликий, всього 6 мм в діаметрі. Відкривається під нестандартним тиском 2,5 бар (0,7 кг). Видно сліди точкового зварювання.

  Фото7 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 8 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Протидренажний клапан помаранчевий. Доволі жорсткий, хоча й правильної форми, з чітким окресленням. Легко повертає собі форму після стискання. Вірогідніше за все, буде твердіти при порівняно невеликих температурах нижче нуля. Але за відгуками користувачів, тримає непогано.

  Фото9 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 10 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Нарізка різьби – відмінна, без задирок, з канавкою в кожному витку. Гумовий ущільнювач вельми жорсткий, можливо, недостатньо ефективний при морозі.

  Фото11 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 12 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Пружина якісна, але завелика для такого об’єму фільтра. Штора фільтрувального матеріалу довга, 163 см. Матеріал тонкий, на світлі показує нерівномірну щільність, хоча й без помітних дефектів.

  Фото13 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 14 Фільтр масляний Blue Print ADN12112
 • Проклеювання фільтруючого матеріалу акуратне, з рівною укладкою. Під мікроскопом видно, що його комірки різного розміру. Таким чином, головна перевага цього фільтра – часта укладка матеріалу. Фільтруюча площа штори – 570,50 см2 при ширині 3,5 см.

  Фото15 Фільтр масляний Blue Print ADN12112 Фото 16 Фільтр масляний Blue Print ADN12112