Огляд фільтр масляний Blue Print ADM52105

Країна виробник:
Великобританія
Наша оцінка:
Якість: 5
Доступність: 5
Ресурс: 5
Ціна:
91 ₴

Якісний фільтр, що вселяє довіру, який здатен забезпечити оптимальну очистку й прослужить довго. На користь цього говорить висока щільність фільтруючого матеріалу та його велика кількість. Зборка фільтра дуже акуратна. Конструктивно фільтр викликає інтерес додатковим клапаном зі стаканом для утримання мастила. Висновок: фільтр відмінний, повністю виправдовує свою вартість.

Висновок наших фахівців
Перейти на карточку товару

Дивіться, як виглядає фільтр масляний Blue Print ADM52105

 • Розглянемо зовнішній вигляд та як влаштований новий оригінальний мастильний фільтр Blue Print ADM52105. Упаковка виконана у вигляді доволі м’якої картонної коробки в фірмовому стилі: блакитний фон, на ньому – відбиток пальця й назва бренду, яка надрукована корпоративним шрифтом. Також присутній жовтий стікер, на якому є основна інформація про фільтр: парт-номер, назва виробу на кількох мовах, а також штрих-код, який вказує на країну походження – Велику Британію. На іншій стороні можна побачити адресу офіційного веб-сайту. В цілому, коробка малоінформативна.

  Фото Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 2 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Корпус мастильного фільтра виконаний якісно. Він чорний, з білим принтом. Інформація, в основному, дублює ту, яка вже є на коробці: назва бренду, виробу (на кількох мовах), номенклатурне позначення, адреса сайту. Також є деяка інформація, щодо застосування деталі, вказана дата виробництва. Фільтр ретельно запакований у плівку, щоб уберегти від пилу.

  Фото3 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 4 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Різьба акуратна, прорізана рівно. В канавках є невеликі частки матеріалу, які залишилися, скоріше за все, після прорізання. Ущільнювач не дуже жорсткий, в мастилі. Повинен добре попереджуваи протікання навіть за мінусових температур.

  Фото5 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 6 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Резина протидренажного клапану середня за товщиною, не жорстка, клапана добре встановлений, не хилитається, також в мастилі.

  Фото7 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 8 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Фільтруюча котушка зібрана якісно. Рівна, матеріал укладений акуратно, без перекосів, часто, на вид щільний. Помітних напливів клею майже немає (лише в одному місці незначне підтікання).

  Фото9 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 10 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Конструкція фільтра нестандартна: крім звичних протидренажного та перепускного клапанів, є проміжковий зі стаканом, котрий додатково утримує мастило в корпусі. Відкривається дуже легко. Прохідний отвір порівняно малий в діаметрі. Обойма виконана дуже акуратно, з великими отворами. Всередині чисто, немає слідів корозії, фарби, клею.

  Фото11 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 12 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Пружина займає багато місця, туга, якісна. Клапан металічний, відкривається при тиску 1,7 бар. Всередині фільтра все чисто, стінки корпусу без слідів корозії.

  Фото13 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 14 Фільтр масляний Blue Print ADM52105
 • Штора фільтруючого матеріалу доволі великої площі -765 см2. Товщина помітно вище середньої, на просвіт матеріал рівномірно щільний, слабо просвічує, без недоліків.

  Фото15 Фільтр масляний Blue Print ADM52105 Фото 16 Фільтр масляний Blue Print ADM52105