Свічки запалювання. Які свічки упаковує Hyundai

Свічки запалювання. Які свічки упаковує Hyundai

Багато хто знає: якщо свічки почорніли - їх необхідно замінити. Знає, що краще проводити заміну в регламентований період, який передбачений у книжці з технічної експлуатації. Дехто розібрався у великій кількості типів свічок і знає, що для його двигуна, зокрема – для кращої детонації паливної суміші й продуктивного запалення пального в камері згоряння підійдуть двопелюсткові свічки. Або підійдуть іридієві свічки, ресурс яких, в середньому, в два рази вищий.

Але в цій публікації ми поговоримо про виробників свічок.

Отже, настав час заміни свічок. Ми визначилися з їх типом, і навіть знаємо, під який свічковий ключ вироблені наші свічки. Залишилося обрати виробника та бренд. І тут починається найцікавіше: хоч асортимент не такий вже й великий, але вибір є.

Візуально всі свічки однакові. Їхні характеристики збігаються, але ціна різна. Давайте дізнаємося, від чого це залежить.

Завод-виробник рекомендує оригінальні свічки, які дійсно оптимально підходять для певного двигуна, але їх зазвичай важко знайти, а якщо й знайдете, то їх ціна виявиться набагато більшою, порівняно з аналогами.

Наприклад, для марок Kia, Hyundai оригінальні запчастини виробляє завод Mobis ™. Той, хто стикався з заміною даної запчастини, міг помітити, що в оригінальній упаковці Mobis ™ знаходяться свічки, на яких вибиті емблема NGK ™ та каталожні номери. Можливо це підробка, або у відділі продажу щось переплутали? НІ! Це оригінал.

Червоним кольором позначений логотип NGK на свічках Mobis

Оригинальные свечи мобис производства NGK

У глобальному виробництві завод запчастин, навіть таких відомих марок, як Kia та Hyundai, не може собі дозволити виробництво деталей для всіх вузлів і агрегатів вашого авто.

Виходом з даної ситуації є закупівля запчастин від партнерських організації та упаковка під знаком свого бренду. Зважаючи на розповсюдженість такої практики, завод-виробник цього й не приховує. Оригінальні каталоги деяких моделей дають інформацію про бренд з каталожним номером аналога, який використовується в автомобілі.

Виходить, що без сумнівів можна брати аналог, адже зовні він відрізняється від оригіналу лише коробкою, а ціна при цьому істотно різниться.

Що ми маємо

Оригінальні свічки запалювання, встановлені у вашої машині виробником, у 90% випадків будуть аналогом відомого бренду. Під час гарантійного обслуговування авто в сервісному центрі можливий варіант заміни оригінальних свічок запалювання на аналог, який відповідає вимогам заводу-виробника.

Найпопулярніші свічки запалювання:

  • NGK (Японія)
  • Denso (Японія)
  • Bosch (Німеччина)
  • Beru (Німеччина)

Це свічки від перевірених часом виробників. В їхніх торгових лінійках знайдеться відповідна модель для кожного автомобіля.