Сезонне технічне обслуговування | Як правильно готуватися до зими

Сезонне технічне обслуговування | Як правильно готуватися до зими

Якщо ви уважні до свого автомобіля та намагаєтесь зробити все, аби підтримати його в хорошій формі, то напевно дотримуєтесь усіх регламентів і вимог різноманітних видів технічного обслуговування.

Не має сенсу ще раз підкреслювати важливість всіх процедур, адже в їх необхідності досвідчені водії переконалися на власному досвіді. Вчасне ТО – це економія фінансів, часу й нервів, які довелося б витратити на виправлення поломок у випадку недотримання строків та об’єму технічного обслуговування.

Сезонне ТО: зима не застане вас зненацька

Особливо актуальним є питання професійного техобслуговування в ці дні негоди «перехідного» часу, коли осінь зустрічається з зимою, внаслідок чого «організм» машини піддається суворим випробуванням.

Мова йде про так зване «сезонне ТО», яке проводиться два рази на рік і допомагає підготувати вашу машину до кліматичних змін. Використання паливно-мастильних та інших матеріалів, чиї характеристики відповідають клімату – надійний спосіб убезпечити двигун і всі системи авто від несправностей.

Більшість автолюбителів вчасно виконують основні сезонні маніпуляції, але є й такі, котрі відносяться до сезонного ТО занадто легковажно – запізнюються з замінами мастил, шин, омивачів скла і так далі. Але ж ми з вами знаємо, що сезонне ТО – це не просто «перевзування» авто й заміна оливи. Тому давайте разом згадаємо ще раз всі процедури, які повинен пройти ваш автомобіль, щоб стати невразливим для заморозків, снігу й багнюки міжсезоння.

Про що не варто забувати під час сезонного ТО

Стандартний набір сезонних послуг СТО, крім заміни шин, включає:

 1. Заміну мастильних матеріалів.
 2. Заміну фільтрів (паливного, мастильного, повітряного).
 3. Очистку систем охолодження.
 4. Діагностику систем змащування мотору.
 5. Перевірку роботи систем обігріву, вентиляції, інших.
 6. Заміну склоочищувача.

З особливостей «зимового» обслуговування можна відмітити:

 1. Промивання паливного баку.
 2. Очищення карбюратора.
 3. Утеплення акумулятора.
 4. Утеплення системи вентиляції.
 5. Тестування роботи електроустаткування та схем.

Не будемо говорити про перехід на зимові види палива – це зрозуміло. Окремо відмітимо заміну мастила, на якому економити просто нерозумно. Різниця в сезонних видах мастила настільки велика, що несвоєчасна заміна може банально привести до того, що автомобіль відмовиться заводитися. Додайте сюди прискорене зношування деталей – чуєте, як «запахло» додатковими витратами, які б’ють по кишені? Зниження економічності агрегату та його продуктивності, пошкодження в паливній системі – таке нікому не сподобається.

Тому не варто ігнорувати можливість прямо зараз замовити комплект ТО, який включає оригінальні «витратники» за вигідною ціною – тут, на сайті «Капот», не відходячи від комп’ютера.

Замовлення не відніме навіть десяти хвилин, доставка територією України гарантовано безкоштовна, а в якості деталей ви легко переконаєтесь, переглянувши наші ілюстровані огляди.

Переходьте на сторінку нашого унікального сервісу «Калькулятор ТО», робіть ваш вибір.