РЕМІНЬ ГРМ

Без цієї деталі робота двигуна внутрішнього згоряння неможлива. Відповідно, машина без ременя ГРМ просто не поїде. При розриві ременя ГРМ під час руху автомобіля можливі катастрофічні наслідки для двигуна.

В сучасних технологіях виробництва ременів ГРМ є певні стандарти, яких дотримується завод з виробництва оригінальних запчастин. Ці стандарти регламентуються виробником та контролюються державним апаратом.

Чому розривається ремінь ГРМ

Вчасна заміна знижує ризик розриву ременя ГРМ. Але якщо ви купили ремінь сумнівного виробництва, це означає, що він не був перевірений відповідними органами, а технологія його виробництва не відповідає загальноприйнятим стандартам.

Розрив ременя ГРМ і його наслідки

Розрив ременя ГРМ і його наслідки

Економія коштів на виробництві неоригінальних брендів зменшує кінцеву вартість продукту, проте піддає ризику вашу безпеку та ваших близьких. Недотримання перевірки такими виробниками припускає можливість потрапляння бракованої продукції до кінцевого споживача. При використанні неякісного матеріалу, зменшується ресурс ременя ГРМ, що впливає на продуктивність вузла та зменшує рівень захисту й комфорту подорожі.

Як перевірити ремінь ГРМ

Якщо ремінь ГРМ відпрацював свій ресурс, або через неякісний матеріал стерлися насічки на його внутрішній стороні, буде чутно характерний свист не тільки під час вмикання й прогрівання двигуна, але й під час руху автомобіля. В цьому випадку необхідна негайна заміна ременя. Ремінь ГРМ слід замінювати з натяжним роликом та, при наявності, опорним роликом, оскільки вони теж мають свій термін зношування.

Помпа (водяний насос) теж знаходитися у вузлі пасової передачі. Її заміна найчастіше проводитися під час другої або третьої заміни комплекту ременя ГРМ. Несвоєчасна заміна помпи, так само як і ременя ГРМ, критично позначиться на вашому двигуні..

Не заощаджуйте на своїй безпеці. Скоротивши витрати під час покупки неоригінального комплекту ременя ГРМ, ви провокуєте поломку всього двигуна. Кращий варіант – це заміна в регламентований час, із використанням оригінальних запчастин.