Рейтинг автомобільних мастил 2017

Рейтинг автомобільних мастил 2017

Добігає кінця 2017 рік, і ми вирішили скласти незалежний рейтинг кращих моторних мастил. Складаючи рейтинг, ми керувалися популярністю мастила серед автовласників, вартістю, якістю та доступністю.

Вам може бути цікавим наш огляд виробників моторних мастил, де ми детально розберемо особливості кожного бренду.

Рейтинг моторних мастил 2017:

 1. Motul 8100 X-clean+ 5w30
 2. Aral Super Tronic LongLife lll 5w30
 3. Shell Helix Ultra 5w30
 4. Mobil 1 ESP Formula 5w30
 5. Eni I-Sint 5w40
 6. GM dexos2 5w-30
 7. Mobil 1 5w50
 8. Zic X9 5w40
 9. Castrol Magnatec 5w40
 10. Shell Helix HX7 10w40

Всі перераховані моторні мастила і багато іншого ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Залишивши просту заявку, ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яку точку України.

 • Motul 8100 X-clean+ 5w30

моторне масло мотюль

Це 100% синтетика від французького виробника мастил. Ідеально підійде для сучасних бензинових і дизельних двигунів, які відповідають екологічним стандартам Euro 4/5/6.

Мастило сумісне з фільтром твердих частинок DPF. Має високий ступінь в'язкості і низький вміст сульфатної зольності, фосфору, сірки.

 • Aral Super Tronic LongLife lll 5w30

Моторне масло арал

Сучасне малозольне моторне мастило для дизельних і бензинових двигунів. Кращий варіант заміни для двигунів VAG (Audi, Seat, Volkswagen, Skoda, Porsche).

Арал стійкий до окислення й запобігає утворенню шламу. Підходить для автомобілів з фільтром DPF. За своїми характеристиками подібне до лідера нашого рейтингу.

 • Shell Helix Ultra 5w30

Моторне масло шелл хелікс ультра

Зроблене на основі базового мастила GTL (Gas to liquids). GTL - це останнє слово в розробці базового мастила. Увібрало в себе всі переваги гідрокрекінгового й повністю синтетичного мастила.

Можна відзначити, що це найкраще мастило з лінійки Shell, яке відрізняється відмінними миючими властивостями, стабільністю за високих температур і високим індексом в'язкості.

 • Mobil 1 ESP Formula 5w30

моторне масло мобіл формула

Замикає наш рейтинг мастил для дизельних двигунів з протисажевим фільтром. Має відмінні миючі, захисні й низькотемпературні характеристики. Низький вміст золи та сірки.

Це мастило відмінно виявить себе в сучасних двигунах, буде захищати від шламу й окислення.

 • Eni I-Sint 5w40

моторне масло ені

Звичайне гідрокрекінгове моторне мастило за справедливою ціною. Підходить для дизельних і бензинових двигунів після 2000 року. Має стандартну базу мастила й основний набір присадок. Оптимально підходить для нашого клімату та умов експлуатації.

 • GM dexos2 5w-30

моторне масло дженірал моторс

Оригінальне та універсальне моторне мастило для двигунів General Motors і Opel. Має хороші миючі та експлуатаційні характеристики. Підходить для автомобілів з протисажевим фільтром.

Це мастило можна без проблем знайти і купити на нашому ринку за доступною ціною. Що виділяє його з-поміж конкурентів – моторних мастил для двигунів GM.

 • Mobil 1 5w50

моторне масло мобіл 5в50

Беззаперечний лідер серед моторних мастил даної специфікації. Буде забезпечувати хороші результати роботи двигуна за високих температур. Підходить для двигунів Mitsubishi й користується попитом у власників цих авто. Відрізняється малою витратою мастила «на чад».

З цим мастилом двигун зможе витримати найважчі навантаження.

 • Zic X9 5w40

моторне масло зік ікс9

Одне з найбільш універсальних мастил з лінійки корейського виробника. Має гідрокрекінгову базу мастила VHVI, що зазначено на каністрі. Низька витрата мастила «на чад» і хороша стійкість при високих температурах. Має хороший набір присадок.

Це мастило примітне тим, що корейська компанія Зік виробляє його на власній основі мастила. Це дає можливість знизити ціну для кінцевого споживача.

 • Castrol Magnatec 5w40

моторне масло кастрол магнатек

Гідрокрекінгове мастило з хорошою базою присадок. Ідеально підходить для дизельних і бензинових двигунів після 2000 року.

Одна з основних «фішок» рекламних кампаній: змащувальні частки мастила залишаються на стінках двигуна після закінчення роботи, що спрощує запуск двигуна. Має хороші миючі властивості.

 • Shell Helix HX7 10w40

моторне масло шелл нелікс шікс7

Напівсинтетичне моторне мастило з домішками мінерального. Має хороші протизношувальні та миючі властивості. Загалом, непоганий набір присадок для недорогої напівсинтетики. Підходить для дизельних і бензинових двигунів до 2000 років і після.

Добре себе почуває при мінусових температурах. Дуже добре підходить для нашого клімату та умов експлуатації.

Подивіться інші рейтинги автозапчастин:
Рейтинг ременів ГРМ 
Рейтинг галогенних ламп
Рейтинг свічок запалювання 2018
Який фільтр обрати

Рейтинг автомастил був створений з метою полегшення вибору покупця. Вся продукція в огляді найкращого ґатунку, але вимагає індивідуального підбору для певного транспорту. Всі дані були взяті з офіційних джерел, внутрішньої інформації та особистого досвіду.

Для більш чіткої та надійної роботи двигуна ми рекомендуємо не тільки якісне мастило, але й своєчасну заміну, яка повинна відбуватися після 10-15 тисяч км (в залежності від умов експлуатації).