Рейтинг кращих свічок запалювання 2018 | Які свічки обрати ~ capot.com.ua

Рейтинг кращих свічок запалювання 2018 | Які свічки обрати ~ capot.com.ua

Визначальним чинником для ефективної, стабільної роботи бензинового агрегату є підбір свічок запалювання, параметри яких відповідають рекомендаціям виробника автомобіля. Як це не парадоксально, більшість автомобілістів не замислюється, як обрати відповідні моделі. Спеціально для них ми вирішили спростити завдання, склавши об’єктивний рейтинг, що містить кращі вироби, відмічені увагою спеціалістів.

Рейтинг - кращі свічки запалювання на початок 2018 року

 1. K20TT Denso
 2. BKR6EK NGK
 3. Z206 BERU
 4. 0242235707 - wr7dcxe Bosch
 5. IW20 Denso
 6. 3764 - BKR6EIX-11 NGK
 7. Z145 BERU
 8. VKH20 Denso
 9. 90223 NGK
 10. IKH22 Denso

Давайте розберемось, які показники роблять їх кращими в рейтингу, а також як обрати виріб, якщо вам не доводилося використовувати певну марку чи тип.

Характеристики, котрі допоможуть обрати кращі свічки запалювання

Свічки запалювання експлуатуються у виробничих циклах агрегату, що передбачають часту зміну режимів роботи, стрімкі пікові навантаження та зношування за багатьма параметрами. Тому обрати кращі свічки для вашого авто – відповідальна процедура, котра допоможе досягти кращої продуктивності та надійності двигуна.

Умови, які допоможуть обрати кращі свічки запалювання:

 1. Надійність за постійних електричних навантажень (напругою до 40 тис. вольт).
 2. Збереження ізоляційної здатності за високих температур (до 1000 градусів за Цельсієм).
 3. Стійкість до агресивних хімічних середовищ.
 4. Схильність до самоочищення (стійкість до шкідливих відкладень).
 5. Стійкість до теплового удару.
 6. Збалансована теплопровідність ізолятора й електродів.

Тепер – детальніше про основні характеристики. Знайшовши їх в інструкції або технічному описі виробу, можна швидше обрати кращі деталі:

Калильне число. Визначає тиск всередині циліндрів, при якому суміш запалюється не від іскри, а від нагрітих ділянок деталі. При покупці варто обрати ті товари, у яких показник відповідає рекомендаціям розробника агрегату.

Самоочисна здатність. Відносний параметр, що умовно характеризує здатність теплового конуса чинити спротив відкладенню продуктів згоряння паливно-повітряної суміші.

Розмір іскрового проміжку. Тобто, проміжку між іскровими контактами (центральним та бічними).

ОХОПЛЕННЯ НАРІЗІ СВІЧОК ЗАПАЛЮВАННЯ

Кількість бічних електродів. Збільшення кількості контактів сучасних моделей свічок дозволило стабілізувати процеси іскроутворення, надати кращі експлуатаційні властивості системі запалювання суміші. Відповідно – надало більшу ефективність двигуну, особливо на малих оборотах. До речі, витратники з більшою кількістю іскроконтактів довговічніші.

Робоча температура, тобто, температура робочої зони витратника. Повинна бути стабільною. Кращі показники – від 500 до 900 градусів, яким би не був режим роботи двигуна. Вихід за ці рамки або прискорить утворення нагару, що блокує іскроутворення (за зниженої температури), або викличе так зване «калильне запалювання». Тобто, запалювання суміші від нагрітої частини деталі, а не від іскри.

Теплові характеристики. Визначають, як міняється температура деталі відносно режимів роботи агрегату. Вважається, що чим вищий це показник, тим кращі властивості демонструє система запалювання. Однак варто пам’ятати, що після перевищення порогу в 900 градусів починається калильне запалювання.

Кращі виробники, що заслужили довіру покупців

Як обрати кращі свічки запалювання ми розібралися. Тепер давайте ознайомимось із рейтингом світових лідерів, куди увійшли кращі організації, здатні порадувати якістю своїх товарів навіть найбільш вибагливих автомобілістів.

Denso. Японська корпорація Denso спеціалізується на виготовленні деталей для автомобілів, а віднедавна долучилася й до розробки електромобілів. Дата створення – 1949 рік, обіг 2013 року – більше 37 млрд. доларів, штат складається з більше, ніж 126 тис. співробітників по всьому світу. Denso регулярно очолює рейтинг виробників свічок.

NGK. NGK – також японська фірма, котра ще більш спеціалізувалася, майже повністю «віддаючись» розробці високоефективних, довговічних свічок, а також систем запалювання. Діє з 1919 року. NGK часто виступає суперником Denso за вищі місця рейтингу.

BERU. Корпорація з Німеччини, була заснована ще раніше за попередню – в 1912 році. З того часу BERU неухильно вдосконалює свої розробки в рамках систем запалювання, постачаючи комплектацію на конвеєри найкрупніших автовиробників світу. Укладачі користувацьких рейтингів приділяють BERU не менше уваги, ніж японським автопромисловцям.

Bosch. Не потребує додаткових рекомендацій, оскільки бренд Bosch протягом більше 130 років є синонімом німецької якості. Незмінно знаходиться в «топі» рейтингів не тільки розробників свічок запалювання, але й багатьох інших технічних товарів. Особливість корпоративної культури Bosch – широкий спектр бізнес-інтересів, виробництво готових товарів практично в усіх сферах, а також лідерство серед розробників технологій для них. Bosch щорічно вкладає мільярди євро в наукові дослідження, що полегшують життя користувачам автотранспорту, побутової техніки.

Brisk. Чеська фірма Brisk веде «родовід» від BRITA, яка почала діяльність з 1935 року. Пізніше перейшла під управління німецької компанії З цього кроку почався злет бренду Brisk на ринку кращої техніки й комплектуючих для автопромисловості. Також Brisk стала кращим постачальником концерну Фольксваген (1998 рік). Це одна з найяскравіших перемог компанії на конкурентних теренах світового рівня, аде далеко не єдина на її шляху до вершин рейтингу.

Інші рейтинги авто запчастин: