Оригінальні запчастини Hyundai | Як відрізнити підробку від оригіналу

Оригінальні запчастини Hyundai | Як відрізнити підробку від оригіналу

Ви можете довго обирати потрібну деталь із широкого переліку найменувань неоригінальних запчастин. Оригінальні запчастини не залишають вам вибору, надаючи саме те рішення, яке ідеально підійде для вашої машини.

У фінансовому звіті за 2015 р., наданому Hyundai Motor company, чистий дохід досяг 7 346 807,0 €. У той час, як чистий дохід Hyundai Mobis CO, заводу з виробництва оригінальних запчастин для даної марки, склав 2 138 479 €. Це третина виручки від основного напрямку роботи організації. Виробництво запчастин – важлива частина діяльності кожної автомобільній компанії, за допомогою якої вдаєтся триматися на плаву.


Звіт Forbes, Mobis Co, травень 2017 р.

Финансовый звіт Mobis Co

Основними продавцями оригінальних запчастин є офіційні сервісні центри. Машини, які числяться на гарантійному технічному обслуговуванні, обов'язково обслуговуються в офіційному автосервісі, де встановлюють тільки оригінальні запчастини, що дає змогу гарантувати ресурс та роботоздатність транспортного засобу.

Перевагою оригінальних запчастин, на відміну від аналогів, є якість виконання та відповідність технічним умовам. Як наслдок – впевненість у відсутності шкоди для вашого вузла або агрегата.

Існує помилкова думка, що сервісний центр – це монополіст у сфері продажу оригінальних запчастин, і що тільки там є можливість їх придбати. Заводу-виробнику вигідно створювати конкуренцію всередині ринку, залучаючи якомога більшу кількість партнерів. Наш магазин надає вам весь асортимент оригінальних автозапчастин і мастильних матеріалів.

Поруч з цим, є зворотна сторона медалі. Наш ринок заповнений підробками в цьому сегменті. Але підробку не так вже й важко відрізнити від оригіналу:

  • оригінальна запчастина повинна бути в коробці або герметичній упаковці, в будь-якому випадку вони повинні бути акуратними;
  • на упаковці повинен бути стікер (у випадку м'якої упаковки), або текст на одному з боків твердої упаковки, де будуть зазначені: назва заводу-виробника, марка і модель (застосування), а також оригінальний каталожний номер;
  • найголовніша відмінність – це стікер з голограмою, наклеєний на місце відкриття коробки чи на стікер зі штрих-кодом.

Якщо звертати увагу на ці прості пункти, то ви легко зможете відрізнити підробку від оригіналу.