Відтепер capot.com.ua є офіційною точкою продажу мастил та олив Castrol

Відтепер capot.com.ua є офіційною точкою продажу мастил та олив Castrol

Більше 100 років у середовищі автовласників суперечки щодо переваг того чи іншого автомобільного мастила моментально стихають, варто лише згадати британський бренд Castrol. Його якість та відмінні захисні властивості просто неможливо оскаржити – вони доведені мільйонами промислових та користувацьких тестів, а на багаточисельних форумах досвідчених автолюбителів згадка про автомобільне мастило Castrol викликає захоплені коментарі.

Поспішаємо повідомити приємну новину для всіх, хто став або збирається стати клієнтом нашого сервісу підбору й доставки запчастин. Тепер інтернет-магазин «Капот» є офіційною точкою продажу автомобільної оливи Castrol. Що це дає нашим замовникам?

  1. Гарантовану якість придбаного у нас продукту, наявність всіх сертифікатів та документів, що підтверджують його оригінальне походження, свідоцтво причетності офіційного сайту «Капот» до унікальної корпоративної програми Кастрол із захисту справжньості продукції.
  2. Доступ до найширшої лінійки продуктів, яка містить класику й новаторські розробки Кастрол, синтетику й напівсинтетику, вибір за в’язкістю та іншим характеристиками, наявністю спеціалізованих компонентів, які подовжують термін «життя» й ресурс агрегату, забезпечують оптимальну продуктивність та рівень захисту.
  3. Зручні для всіх ціни на автомобільну оливу, котрі відповідають очікуванням покупців та лояльній тарифній політиці виробника, гарантують доступність топ-продуктів Кастрол для всіх прихильників якості й функціональних характеристик цього бренду.
  4. Просте й швидке придбання будь-якого автомобільного мастила Кастрол через наш офіційний сайт, за допомогою адаптивного онлайн-сервісу.

Надаємо можливість покупки оригінальних, відомих в усьому світі лінійок Кастрол, котрі рекомендовані ведучими світовими автопромисловими концернами: Edge, Magnatec, GTX – всіх класів в’язкості.

Легендарний продукт – автомобільна олива Magnatec, характеризується наявністю особливих молекул, які надійно утримуються на поверхнях деталей, що труться та найбільше піддаються зношуванню, утворюючи тонку й міцну плівку захисного шару. Ця плівка не стікає у піддон, на відміну від основного об’єму мастила, забезпечуючи швидкий та безпечний «холодний старт» без наднавантажень та підвищеного зношування.

Молекули Magnatec з однаковою ефективністю захищають двигун в різних дорожніх та кліматичних умовах, зокрема – в міських пробках та на складних заміських ділянках доріг, при різних стилях водіння. Мастило Magnatec не тільки очищує деталі двигуна від шламу та шкідливих нашарувань, але й попереджає утворення нових, характеризуючись низькою здатністю до випаровування, низькою витратою «на угар», покращеними низькотемпературними властивостями.

Спеціалізовані мастильні матеріали лінійок Edge та GTX мають настільки ж високу ефективність та свої, унікальні якості. А дізнатися про них детальніше ви можете на нашому офіційному сайті в розділі «Огляд запчастин» або в нашому блозі.

Кілька прикладів відмінной оливи:

Castrol Magnatec A3/B4 5W-40

Castrol Magnatec A3/B4 5W-40
Олива Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4 є позасезонною, а її синтетична основа гарантує ідеальну чистоту зсередини, диспергуючи сажу, вимиваючи шкідливі відкладення та не дозволяючи з'являтися новим. 

Castrol Magnatec A3/B4 10W-40

Castrol Magnatec A3/B4 10W-40
Напівсинтетична олива CASTROL Magnatec 10W-40 A3B4 є однією з найбільш вдалих розробок бренду, яка допомагає ефективно захищати деталі двигуна від тертя й максимально захищати його від відкладень.

Castrol EDGE 5W-30 C3

EDGE 5W-30 C3
Використана в процесі виробництва технологія TITANIUM FST відповідає за надійний захист деталей мотора за будь-якого стилю водіння і за різних температурних умов. 

Castrol GTX A3/B3 10W-40

Castrol GTX A3/B3 10W-40
Напівсинтетична моторна олива CASTROL Magnatec 10W-40 A3/B4 призначена для бензинових і дизельних двигунів, зокрема з турбонаддувом та проміжковим охолодженням надувочного повітря.