Олива Liqui Moly з молібденом | Все про напівсинтетику 10W40 mos2

Олива Liqui Moly з молібденом | Все про напівсинтетику 10W40 mos2

Вся історія німецького бренду LIQUI MOLY – це історія революційних відкриттів, позитивних сенсацій, грандіозних досягнень в області засобів для захисту двигунів та підвищення комфорту автомобілістів. Відгуки покупців з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Вінниці, Львова та незчисленої кількості інших міст України повні захоплених епітетів, популярність бренду та якість продукції не викликає сумнівів.

А почалося все випадково…

Як напівсинтетика Liqui Moly завоювала весь світ за допомогою молібдену

Хто знає, коли автомобілістам відкрилися б фантастичні перспективи мастила з порошковою молібденовою сполукою, якби майбутній родоначальник компанії Hans Henle не забрів би випадково в невеличку крамницю, яка обслуговувала контингент американців у Німеччині повоєнних років. В його руки потрапила невеличка пляшечка з написом Liqui Moly та рідкою сумішшю, котру додавали в моторну оливу. Вже тоді ця рідина була дуже добре відома військовим. І не дарма: вона врятувала багато життів американських льотчиків.

Завдяки своїм майже неймовірним (на той час) властивостям, дисульфід молібдену забезпечував безпечну посадку літака навіть після пошкоджень ворожими снарядами та набоями. Рідке мастило могло повністю витекти через пробоїни в баку, але дисульфід молібдену (MoS2) продовжував змащувати й захищати мотор до кінця приземлення. Оцінивши переваги цього непримітного на перший погляд сірого дисперсійного порошку, г-н Хенле поспішив викупити права на торгову марку та отримати патент на саму речовину.

Почавши виробництво присадок, компанія невдовзі «обвалила» на світ автомобілістів ряд сенсаційних відкриттів та продуктів, котрі й досі вважаються найбільш ефективними. Так, присадка Oil-Additiv, яка в той час називалася Kfz1, і зараз займає помітне місце серед багаточисельних лінійок продукції бренду, хоча з моменту її запуску у виробництво пройшло більше півстоліття.

Найбільш видовищною демонстрацією переваг мастила L.M. стала успішна поїздка двох автомобілів компанії Volkswagen навколо найбільшого озера Німеччини – Боденського, у 70-і роки. Чому ця рекламна акція викликала такий ажіотаж? Просто мастильна система «Жуків» містила лише присадку з молібденом, без будь-яких інших компонентів.

Компанія не втомлюється радувати своїх вірних покупців новими розробками й продуктами. На сьогодні Liqui Moly має найповнішу програму моторних олив для будь-яких потреб. В «арсеналі» виробника – великі лінійки всіх типів, від висококласних мінеральних олив до елітних синтетичних мастил HighTech-Oel з будь-якою в’язкістю і в широкому діапазоні цін.

Мастильні матеріали цього виробника заслужили визнання всіх автобудівельних концернів та мають допуски API й ACEA. Їх використовують в будь-якій сфері, де потрібен підвищений захист від зношування «пар тертя» – в автопромисловості, механіці, мото- та велоспорті, індустріальному устаткуванні.

Ще два важливих напрямки діяльності організації – спонсорство в різних галузях спорту й захист навколишнього середовища. Ще у 80-х роках Liqui Moly розробила ексклюзивну програму утилізації відпрацьованих мастил і запропонувала своїм покупцям багаторазові каністри. А автомайстерням, які є постійними покупцями продуктів фірми, вона встановлює обладнання для їх професійної заміни безкоштовно.

Головне про Liqui Moly: напівсинтетика екстра-класу 10W40 mos2

Напівсинтетичні моторні оливи Liqui Moly давно увійшли в «топ» найбільш популярних мастильних матеріалів для двигунів авто, які «працюють» в кліматичних та дорожніх умовах України. Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Вінниця, Львів – всі ці міста й багато інших мають можливість купляти оригінальну продукцію, що виготовляється й розливається на німецьких заводах компанії.

Відгуки користувачі свідчать про такі головні переваги напівсинтетики L.M.:

  • оптимальний захист деталей мотору від зношування;
  • високий ступінь очистки, який дозволяє значно подовжити ресурс двигуна;
  • ціна, яка цілком себе виправдовує;
  • відповідність міжнародним стандартам якості й рекомендаціям автопромислових концернів.

Напівсинтетичну продукцію, яка містить молібден, отримують класичним чином: змішуючи синтетику та мінеральну оливу у співвідношенні 50 до 70 відсотків відповідно. Це надає кінцевому продукту всі переваги обох базових: підвищену стійкість до температур в широкому діапазоні та до їх стрімких перепадів, рекордно довге зберігання експлуатаційних та захисних якостей, оптимальна плинність та здатність до проникнення, адаптивність і гарантія зниження витрат на паливо за підвищених навантажень, а також швидкий, безпечний «холодний» запуск мотора.

Спеціалісти рекомендують напівсинтетичні мастила з молібденом для високофорсованих двигунів, які працюють на бензині або дизелі. Напівсинтетична олива L.M. характеризується низьким ступенем випаровуваності та високою в’язкістю, що дозволяє з одного боку економити продукт, а з іншого – бути впевненим у найкращому захисті деталей від окислювальних процесів.

Одним з найбільш ефективних «представників» оптимізованої лінійки напівсинтетичних олив з молібденом є розробка Leichtlauf SAE 10W-40 (MoS2) на основі поліальфаолефінів.

Олива має специфічне сірувато-чорне забарвлення через вміст суспензії дисульфіду молібдену і відповідає вимогам допусків API й ACEA в широкому діапазоні. Ця всесезонна розробка має покращені антизадирні якості, сприяє значному зниженню шуму двигуна, тертя та зношування. А за здатністю підтримувати чистоту двигуна й у боротьбі зі шкідливими відкладеннями їй практично нема рівних в тому ж класі продуктів.

Відгуки покупців повністю підтверджують висновки спеціалістів про універсальність та високу ефективність всесезонної оливи Leichtlauf SAE 10W-40 (MoS2).