Любителі "політати" - начувайтеся! Радари повертаються на дороги України!

Любителі "політати" - начувайтеся! Радари повертаються на дороги України!

Українських патрульних поліцейських "озброюють" спецприладами - радарами TruCAM для контролю ситуації на дорогах.

За словами авто-юриста Володимира Караваєва, який розмістив новину на своїй сторінці у Фейсбук, "Труками" вже пройшли обов'язкову сертифікацію та перевірку.

Окрім швидкості, прилад може фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки. Таким чином, правоохоронні органи зможуть фіксувати порушення й одразу ж штрафувати безвідповідальних водіїв.

За повідомленнями, TruCAM дозволяє вимірювати швидкість на дистанції до 1,2 км як в зустрічному, так і в попутному напрямку.

Радар може працювати без заряджання до 15 годин. Пам'яті приладу вистачає на 16 тис. відеороликів або на 40 тис. світлин.

Патрульні почали отримувати нові лазерні вимірювачі швидкості ще 28 вересня. А загалом, МВС отримало такі прилади ще у 2009 році. За словами директора Департаменту МВС Артема Шевченко, наразі затримка була лише за процесом сертифікації, яку потрібно було провести ще раз.

Щодо дати, коли поліція почне використовувати нові прилади, - вона не згадується. Втім, представник МВС повідомив, що це відбудеться "найближчим часом".

Продовження читайте в наступній статті про TruCAM.