Японське моторне мастило Idemitsu | Характеристики та історія виробника

Японське моторне мастило Idemitsu | Характеристики та історія виробника

Сучасна високопродуктивна автотехніка вимагає настільки ж якісних витратників, що здатні забезпечити належний рівень роботи агрегату, його захист від зношування. Власники японських автомобілів добре знають про це, адже визначення «японський» найчастіше є синонімом слова «якісний». На щастя, сучасний ринок України пропонує продукт, який ідеально підходить для них. Це моторне мастило від компанії Idemitsu, рекомендоване більшістю виробників мото- авто-шедеврів, родом з Японії.

Історія злету Idemitsu

Заснована більше 100 років тому фірма Ідеміцу застала часи, коли світова автомобільна промисловість лише зароджувалася. Проходячи всі етапи еволюції моторних мастил, її розробники брали для своїх концепцій тільки краще, турботливо ставлячись до репутації фірми. А подекуди навіть випереджали час, проводячи активну роботу в галузі нафтопереробки, виробництва високоякісних моторних мастил.

На сьогодні Idemitsu – це 85 філіалів по всьому світу, 8 дослідних лабораторій, більше 9200 співробітників. За рік переробляється для власних потреб більше 28 мільярдів літрів нафти, а об’єм продаж перетнув відмітку 3190 мільярдів єн.

Незалежні джерела відмічають, що успіх компанії базується на безумовній довірі покупців. Щоб досягти цього, в пошуках недорогої, якісної сировини організація іноді йшла на ризиковані операції. Так, у 1953 році керівництво організації не «засоромилося» закупити велику партію нафти в Ірані, не дивлячись на британське ембарго. Це дало компанії економію в 30%, у відношенні до ринкової ціни. А в 1960-х роках корпорація закуповувала нафту-сирець в Радянському Союзі, також ризикуючи відношеннями зі Сполученими Штатами. Сьогодні Idemitsu робить акцент на добуванні нафти своїми силами в Північному, Японському морях, відкрито проекти у В’єтнамі, Таїланді, Камбоджі.

Сфера виробництва організації охоплює розробку, продаж нафти, виробництво нафтохімії, палива, мастильних матеріалів у всьому світі. Хто б міг подумати, дивлячись на сьогоднішній успіх, що в кінці Другої світової корпорація пережила глибоку кризу через втрату всіх активів, занурившись у великі борги. Тим не менше, вже через 2 роки вона повернулася до нафтового бізнесу, а до 1949 року стала одним із провідних, найбільш потужних нафтопереробників Японії.

Моторне мастило для японських двигунів

Моторні мастильні матеріали Idemitsu Zepro заслужили довіру не тільки досвідчених автовласників, але й крупних автомобілебудівних концернів. Більше половини японських автомобілів сходить з конвеєра після первинної заливки Zepro. Такий рівень був досягнений не тільки за рахунок використання виключно якісних початкових матеріалів для виробництва, але й за рахунок безперервного контролю всіх виробничих процесів.

idemitsu zepro

Особливу увагу компанія приділяє науковим дослідженням, метою яких є пошук сполук із високими експлуатаційними характеристиками. Саме сучасні, високотехнологічні, оснащені за останнім словом техніки лабораторії компанії забезпечують той стабільно високий рівень продукції, за який її люблять власники не тільки японських авто, але й техніки будь-якого іншого виробника.

Формула кожного продукту Ідемітсу – це унікальний комплекс спеціалізованих присадок та надійного базису, який забезпечує підвищений захист від тертя рухомих частин двигуна, найвищий ступінь очистки, попередження сажоутворення та нагару. До того ж, мастила цього виробника характеризуються надзвичайно довгим строком між замінами.

Idemitsu в Україні

Українські автовласники давно оцінили переваги моторних мастил Zepro від Ідеміцу. Серед них – широка продуктова лінійка, яка передбачає спеціалізовані рішення для всіх типів та станів двигунів, умов експлуатації, стилю водіння. Незалежно від спеціалізації, Zepro Ідемітсу забезпечує відмінний захист мотора, економію паливного ресурсу, знижуючи його витрати на 6%. При цьому, ціна всіх цих мастил влаштовує навіть найбільш економних власників, а уникнути підробок дуже легко – мастила Zepro Ідеміцу розливаються в пізнавані каністри з кількома рівнями захисту бренду.

Найбільш затребуваними на українському ринку є такі продукти корпорації:

IDEMITSU ZEPRO TOURING SN GF-5 5W30

idemitsu zepro 5w30

Синтетичне моторне мастило для бензинових моторів нових поколінь, зокрема – з турбонаддувом. Доведена оптимізація паливних витрат, відмінний захист рухомих деталей під час високих навантажень. Для цього продукту була розроблена й запатентована спеціальна технологія компанії, яка гарантує збереження оптимальних змащувальних властивостей, а також низького утворення осаду при підвищених температурах.

IDEMITSU ZEPRO EURO SPEC SN/CF 5W40

idemitsu zepro 5w40

Високоякісна «синтетика» марки Zepro, розроблена для 4-х тактних форсованих дизельних, бензинових агрегатів, зокрема – з турбонаддувом. Відрізняється не тільки високими змащувальними, але й миючими, нейтралізуючими якостями. Гарантує м’який, впевнений запуск мотора при знижених температурах.

IDEMITSU SN/СF 5W-40

idemitsu 5w40 sn/cf

Синтетичне мастило для бензинових, дизельних моторів, створене у відповідності до умов специфікації API SN. Характеризується довгим строком служби, збереженням протягом всього строку всіх своїх кращих властивостей, зокрема – низькою витратою на угар. Це мастило особливо рекомендується для двигунів з великим пробігом.