Який фільтр краще | Рейтинг виробників фільтрів ~ за 2018 рік

Який фільтр краще | Рейтинг виробників фільтрів ~ за 2018 рік

Автомобільний фільтр. Це містке поняття приховує цілий комплекс всіляких пристосувань, від яких напряму залежить цілісність та безпека транспортного засобу, його економність, ефективність та «довгожительство».

Автомобіліст-початківець подекуди навіть не уявляє, яким загрозам може піддаватися його чотирьохколісний друг до першої заміни, коли стає ясно, наскільки забруднений мастильний, паливний або повітряний фільтр.

Ця стаття допоможе дізнатися, який виробник краще, на основі незалежного рейтингу.

Рейтинг виробників автомобільних фільтрів

  1. Knecht-Mahle (Німеччина)
  2. Mann filters (Німеччина)
  3. Wix (США)
  4. Ufi (Італія)
  5. Delphi (США)
  6. Bosch (Німеччина)
  7. Hengst (Німеччина)

Knecht-Mahle

лого knecht

Заслужено очолює рейтинг – за оцінками користувачів, краще продукції не знайти. Базується в Німеччині. Фірма створена в 1972 році. Повітряний, паливний, мастильний та інші види фільтрів цього виробника – в «топі» найбільш популярних. Всі товари проходять жорсткий, багатоступінчастий контроль якості. Тому навіть деталі, вироблені в Китаї, не відрізняються від вироблених в США.

Mann filters

лого mann

Також німецька компанія, котра займається постачанням фільтрів і фільтр-елементів для очистки повітря, мастильних матеріалів та палива. Почала «кар’єру» в 1941, і швидко зайняла лідируючі позиції в автопромі Німеччини часів війни. Сьогодні Mann filters не тільки виробляє товари за готовими лекалами, але й замається власними дослідженнями та проектуванням.

Wix

лого wix

Американська компанія, що виробляє очисні системи різного виду, зокрема – в Україні. Заснована в 1939 році. Кожен завод має власні дослідні потужності та науковий резерв. Сповідує прогресивний підхід, одна з перших впроваджує нові матеріали та розробки.

Ufi

лого ufi

Італійська фірма, відома більшості автомобілістів у всьому світі, вибагливих до якості деталей та надійності. Створена в 1972 році. За масштабами виробництва – четверта в Європі. Постачає комплектуючі на конвеєри світових гігантів автопрому. Розробляє та впроваджує фільтраційні системи для екстремальних умов, наприклад, для автоспорту, і зокрема – для команди Ferrari.

Delphi

лого delphi

Виробник із США, який завоював ринок більше, ніж в 33 країнах, не дивлячись на порівняно «молодий вік» - фірма утворена в 1999 році. Знаменитий своїми паливними фільтрами. Його продукцію підробляють особливо часто, оскільки вона прославилася надійністю та функціональністю, а за якістю переважає всі інші зразки американського автопрому.

Bosch

лого bosch

Німецька фірма, продукцію якої немає сенсу додатково рекламувати. Хто говорить «фірма Бош» - той має на увазі супер-якість. Широкий асортимент, власні унікальні розробки, контроль якості найвищого рівня – вироби цієї компанії не затримуються на поличка автомагазинів ніде в світі.

Hengst

лого hengst

Завершує рейтинг, хоча в асортименті маса гідних розробок – більше 5 тис. моделей для будь-яких видів авто. Фірма утворена в 1958 році. Спеціалізується на системах фільтрації для первинної зборки та вторинного ринку. Особливу увагу приділяє екологічності, інноваціям.

Детальніше з особливостями товарів вказаних брендів та багатьох інших виробників можна ознайомитися в наших оглядах автодеталей. Огляди від інтернет-магазину «Капот», це об’єктивна точка зору експертів, корисні ілюстрації та важлива інформація, яка допоможе краще обрати мастильний, паливний або повітряний фільтр.

Мастильний, паливний, повітряний – як обрати і не помилитися?

Збоку може здатися, що автомобіль доволі-таки замкнена система, в якій циркулюють різноманітні робочі потоки: повітря, паливо, мастильні рідини й мастила, гальмівна рідина та інші.

Насправді ця система відкрита «всім вітрам»: рідини доводиться поповнювати, а простір салону – вентилювати. Узагальнене поняття «автомобільний фільтр» служить для позначення приладів, що відповідають за очистку робочих потоків, попередження засмічення важливих вузлів шкідливими домішками, абразивними та крупними частинками, які призводять до швидкого зношування деталей. Це, в першу чергу, мастильний, паливний, повітряний фільтри.

Для коректного підбору та заміни будь-якого з них краще неухильно дотримуватися рекомендацій виробника ТС. Зазвичай специфікація оригіналів та аналогів, котрі рекомендовані до застосування, вказується в документації до гарантійного обслуговування авто.

Якщо вас цікавлять подробиці, стосовно підбору запчастин будь-якого типу для вашої марки та моделі авто – скористайтеся зручним онлайн-сервісом «Калькулятор ТО». Для цього оберіть зі списку або введіть в пошуковий рядок назву та основні характеристики вашої моделі.

Інші рейтинги запчастин
рейтинг моторних масел
рейтинг гальмівних колодок
рейтинг свічок запалювання
рейтинг ременів ГРМ
рейтинг галогенових ламп